• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

S650 Arşivi Olan Yardım

yalcin6

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ketron xd9
Merhaba üstadlar. Yamaha s650 yeni sahibi oldum ancak forumlarda gördugum kadariyla 2012-2013 arasi paylasimlar olmus ancak dosyalarin hepsi silinmiş. Ses olsun, ritim olsun elinde olan varsa burada yada daha kolay olacaksa mail adresim: yucelyalcin@hotmail.com adresine gonderebilirse çok sevinirim. Simdiden teşekkürler, saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: S650 Arşivi Olan Yardım

Çok teşekkürler.

hocam bende önceden s650 kullanıyorum.bi program vardı fakat ben sildim.Onu araştır bul farklı setlerden beğendiğin sesleri ve ritmleri alarak set oluşturmanı sağlıyor.

Tüm formları okumaya çalıştım, dersime çalıştım yani :) amaç hazıra konmak değil...söylediğiniz programı bilen varsa buarada onun paylaşılması da çok iyi olur çünkü son 3 yıldır paylaşım yok, belki bu vesile ile burada yeni yapılan çalışmaları hep beraber paylaşır, tartışırız diye düşünüyorum. Emeği geçenlere tekrar teşekkürler

S650 ye sample ses dizebilmek için yamaha voice editor programına ihtiyacın var fakat kullanıcılara verilen bir program değil, bulabileceğini pek sanmıyorum. Birde yep manager var, yep paketini bu programla oluşturabilirsin ve farklı paketlerden ses alabilirsin. Zamanında çok paket paylaşımı yapıldı, benimde paylaşımlarım oldu ve o paketlere gerçekten çok güzel sesler vardı. Senin yapacağın en güzel şey yamaha'nın s650 için yayınladığı 16 mb lik oriental yep paketini bulmak, başka pakette bulursan istemediğin sesleri orientalden çıkarıp (yunan arap sesleri var biraz içinde) yerine bulduğun paketlerden beğendiğin sesleri eklemek. Bunuda yukarıda bahsettiğim yep managerla yapabilirsin. Aşağıdaki linkte elimde olan dosyaları paylaştım. İçinde s650 ritimleri, bir adet içeriğini bilmediğim yep paketi ve yep manager programı var. Ayrıca a1000 ritimlerini de s650 ye okutabilirsin.

Volkan bey, on numara paylasim olmus. Eski dosyalar silindiginden bu paylasimlar cok değerli, emegi gecenlere selam olsun, tesekkurler.

S650 ye sample ses dizebilmek için yamaha voice editor programına ihtiyacın var fakat kullanıcılara verilen bir program değil, bulabileceğini pek sanmıyorum. Birde yep manager var, yep paketini bu programla oluşturabilirsin ve farklı paketlerden ses alabilirsin. Zamanında çok paket paylaşımı yapıldı, benimde paylaşımlarım oldu ve o paketlere gerçekten çok güzel sesler vardı. Senin yapacağın en güzel şey yamaha'nın s650 için yayınladığı 16 mb lik oriental yep paketini bulmak, başka pakette bulursan istemediğin sesleri orientalden çıkarıp (yunan arap sesleri var biraz içinde) yerine bulduğun paketlerden beğendiğin sesleri eklemek. Bunuda yukarıda bahsettiğim yep managerla yapabilirsin. Aşağıdaki linkte elimde olan dosyaları paylaştım. İçinde s650 ritimleri, bir adet içeriğini bilmediğim yep paketi ve yep manager programı var. Ayrıca a1000 ritimlerini de s650 ye okutabilirsin.

Volkan bey; verdiğiniz link silinmiş. Yeniden yükleyebilir misiniz? İyi akşamlar.

Elimdekileri paylaşıyorum
İçindekiler; bir klasörde s650 için seçilmiş bazı ritimler, bir klasörde a1000 ritimleri (bir kısmını sorunsuz okur, bir kısmı ayar balans ister), bir klasörde bazı yepler ve birde yep voice manager.
Yep voice manager programıyla kendi karma yepinizi oluşturabilirsiniz.