• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

S650 Zalimin Zulmü (amatör)

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Sitede bir moderatör arkadaşın amatör veya acemi farketmez, site çok sessiz kaldı, demolarınızı paylaşın çağrısına uyarak ilk defa demomu paylaşıyorum. Zaten s650 nin neredeys hiç demosu yok arkadaşlar. Artık iyi kötü seslerede sahip olduğumuza göre benim gibi amatörcede olsa demoları paylaşmak lazım.

Bu parçada kullanılan enstrümanlar oriental paketten yaylı1, altında benim oluşturduğum gündem yaylı, ud volkan, dx11 mini, seweet clarnet.

2 adet pop ritminin varyasyonlarını birleştirerek elde ettiğim ritmi kullandım. Ritimler kime ait bilemiyorum ama ellerine sağlık. Snare'ler sağlam tam barlık ritimler.

S650 nin çıkışı tek kanal olduğu için kanal kopyalanarak iki kanal olması sağlandı ama bu şekilde doğru genişliği veremiyor.

Hatalarım var biraz farkındayım, affola.

Keyifli dinlemeler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: S650 Zalimin Zulmü (amatör)

Arkadaşım enmeğine sağlık. Bir şey sorucam bende almayı düşünüyorumda. çıkışı tek kanal dedin dikkatimi çekti.kayıt yaparken stereo kayıt alamıyormusun bu cıhazdan

arkadaşım enmeğine sağlık. Bir şey sorucam bende almayı düşünüyorumda. çıkışı tek kanal dedin dikkatimi çekti.kayıt yaparken stereo kayıt alamıyormusun bu cıhazdan

arkadalar bu konuda herkesten yanıt bekliyorum

güzel çalışma olmuş teşekkürler ...

Arkadaşım enmeğine sağlık. Bir şey sorucam bende almayı düşünüyorumda. çıkışı tek kanal dedin dikkatimi çekti.kayıt yaparken stereo kayıt alamıyormusun bu cıhazdan

kardeş zaten aradaki çıkış phones yani kulaklık çıkışı ve kulaklık çıkışıda zaten stereo olur.Audacity adlı program var netten indirirsen çift kanal kayıtlar yapabilirsin .

Hocam aslında burada bahsettiğim genişlik konusu normal dinleyiciler için sorun olacak bir konu değildir. Çok teknik bir konudur. Ben zamanında müzik prodüksyonu ile uğraştığım için farkındayım konunun. Çift çıkışta özellikle stereo panoroma içerisine yerleştirilen enstrümanların seperasyonu daha iyi alınıyor. Ama sen sahnede sıkıntısız bir şekilde kullanabilirsin, kullanan arkadaşlarda var. Evde kayıt alacaksanda arkadaşın dediği gibi audacity programıyla veya herhangi bir editör, squancer daw, farketmez ikinci kanala kolaylıkla kopyalayabilrsin. Zaten kayıt almak için bu tür bir program kullanacaksın.

kardeş kanalı kopyalamasına gerek bile yok çünkü audacity programında ister tek ister çift kanal kayıt alabiliyorsun.

teşekkürler ellerinize sağlık,burada sadece prof olanlar demo paylaşmaz herkes paylaşır hocam,
demoyu aslında amatörler paylaşacakki çoğunlukla ustalar proflar amatörlerin demolara göre hatalarını söyleyecekki ona görede amatörler hatalarını telafi edip ilerde prof olma yolunda ilerlesin,

teşekkürler ellerinize sağlık,burada sadece prof olanlar demo paylaşmaz herkes paylaşır hocam,
demoyu aslında amatörler paylaşacakki çoğunlukla ustalar proflar amatörlerin demolara göre hatalarını söyleyecekki ona görede amatörler hatalarını telafi edip ilerde prof olma yolunda ilerlesin,

Hocam Allah için şu fotoğrafınızı kaldırsanız nasıl olur?
Ekranın tümünde sizi görmeyelim artık, hımmm?

daha iyi bir ritim olabilirdi ama gayet güzel bir çalışma olmuş VolkanB.ellerine sağlık.