• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sahte doların adı Düğün doları olmuş. Lütfen el atalım

alperpa1x

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa1x
Arkadaşlar,

Sahibinden.com sitesinde alenen kalpazanlık yapılıyor.
Bizlere atılan ve geçim kaynağımız bahşişlere göz koymuş bu adi adamlar, deste deste sahte dolar satıyorlar.
Lütfen sahibinden.com daki bu ilanı şikayet edelim.
Ve ilandaki numaraları arayarak adamları protesto edelim.

Cevap: Sahte doların adı Düğün doları olmuş. Lütfen el atalım

son 2 senedir bu olay dahada çok çoğaldı bunun önüne ne yapsan geçilemiyor.artık kırtasiyeciler bile deste deste sahte dolar satmaya başladı bunların yeni isimlerini buldum :EMEK HIRSIZLARI...

kağıt 1 tl kalktı işimiz bitti zaten

oooooooooooooooo çocukları iyi bir iş yapıyor gibide ballandırarak döşemiş lafları.

bu ne terbiyesizlik bu ne sahtekarlık sahte dolar atan adam kalekterini gösterir demekki adamın kendide sahteki düğünlerde hava olsun diye sahte dolar atıyor sukur biz sahtesinide gerceginide görmedik :)

aga bu nedir ya

Atıldığı anda müziği kesip anons ediyoruz, ve toplamiyoruz, biraz sert oluyor ama işe yarıyor..

Sahte dolar'ın üstü BÜYÜK PUNTOLAR ile ORNEKTIR veya GECERSIZDIR şeklinde çizilmedi ise, savcılığa suç duyurusunda bulunun. Gerçekten ekmek paranızın derdinde iseniz buraya yazmakla kalmamanız ve olayın takipçisi olmanız gerekir. En azından bu konuda bir yasal yaptırım veya teamul ortaya çıkarsa bunun önüne geçilmiş olur hem satan hem kullanan için.

buradan sızlanmanın bir faydası yok ben mail attım maliyeye kalpazanlık ihbarında bulundum siz de mail atın bence kysrvdb@gelirler.gov.tr

adamı aradım uzun uzun konuştuk.
sipariş verdim 8 deste. pazarlık yaptım. uygun fiyata bana dolarları Ptt kargo ile gönderecek.
Tabi kimse almayacağı için elinde patlayacak kargo parası