• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sanadır Yar,demo çalışmam.Huzurlarınıza sunarım...

güzel kardeşim o güzel yüreğine sağlık çok güzel bir yorum her zamanki gibi sesine sağlık bu arada geçmiş olsun insallah grip geçmiştir sevgi ile kal kardeşim herdaim ...

azeri cumhur başkanının mustafa keseri dinlerken sarf ettiği cümleler aklıma geldi şimdi nedemişti o zaman ?'' (yahu bu herif şarkımı çığırir ,yoksa menimle muhabbetmi edir.);)bu kadar güzel muhabbeti şarkılarda yaşatmak söyleyene göre ne güzel şeydir yarab:):).sesine yüreğine sağlık güzel kalpli kardeşim .:)

sesinden kendine ozguvenin oldugu belli. girtlakta iyi. ben begendim..

güzel kardeşim o güzel yüreğine sağlık çok güzel bir yorum her zamanki gibi sesine sağlık bu arada geçmiş olsun insallah grip geçmiştir sevgi ile kal kardeşim herdaim ...

Hocam çok teşekkür ediyorum.gribi tam olmasada yavaş yavaş atlatıyorum inşallah.sende sağlıcakla kal değerli hocam.sonsuz saygılar.

Hocam çok teşekkür ediyorum.gribi tam olmasada yavaş yavaş atlatıyorum inşallah.sende sağlıcakla kal değerli hocam.sonsuz saygılar.

sağol güzel kardeşim sevgi saygı benden sanada kardeşim geçmiş olsun tekrar sevgi ile kal herdaim...

azeri cumhur başkanının mustafa keseri dinlerken sarf ettiği cümleler aklıma geldi şimdi nedemişti o zaman ?'' (yahu bu herif şarkımı çığırir ,yoksa menimle muhabbetmi edir.);)bu kadar güzel muhabbeti şarkılarda yaşatmak söyleyene göre ne güzel şeydir yarab:):).sesine yüreğine sağlık güzel kalpli kardeşim .:)

yunus hocam sonsuz teşekkürler bu güzel yorumun için.bunlar senin kalbinin güzelliğinin bir göstergesidir bence...sendende yeni demolar bekliyorum hocam.:)saygılar

eddie,sanada yorumundan dolayı çok teşekkürler.

Emeklerinize sağlık..Sesiniz güzel icranız gayet yerinde..Tek eleştirim teknik bir konuda olabilir sesiniz altyapının bir miktar altında kalmış..Özellikle nakarat kısmından önceki bölüm..