• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık 15 günlük faturalı roland bk5 or

• Konbuyu başlatan seymen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 31
  • Görülen : 6K

seymen

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600 QT & ROLAND BK-5
merhaba ;
Evde sadece hobi amaçlı kullanılan 15 gün önce alınan farklı nedenlerden dolayı satmak istediğim Roland bk5 or marka orgum sıfır ayarındadır.üstünde v1.04 yüklü olup türkçe menü'dür.yanında orj. adaptörünü türkçe dahil kullanma klavuzlarını taşıma çantasını cam nota tutacağını (resmi mevcut) ve faturasını vereceğim.sıfırdan tek farkı fatura tarihidir.ben piyanist olmadığım için salon tarzı yerlere gitmemiş düğün yapmamış bir orgtur.alacak olan kişiye ayrıca usb ile isterse türkçe 250 adet türkçe ritimlerini vede seslerini verebilirim.usb üzerinden mp3 çalabilir vokal kesebilir gerçek sample sesler ile yine usb üzerine kayıt yapabilirsiniz.zaten bilen bilir cihazı fazla söze gerek yok..

ayrıca ;

Daha önceden Yamaha ve Korg kullandığım için bildiğim cihazlar olduğundan takas yapabilirim.örnk: or700v2plus - pa500tr ancak benim cihazım kadar temiz olmasını istiyorum sorunsuz ve sıkıntısız...

yer:bursa
fiyatı:2000'tl (pazarlık payı vardır)
irtibat tel no: 0536 664 19 19

not : cihaz sıfır olduğundan resimlerini koyma gereği duymuyorum..

video cihaza aittir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: satılık 15 günlük faturalı roland bk5 or

YAMAHA A2000 İle takas düşünürmüsün?

olabilir ama üste nakit vermek istemiyorum...

O zaman tutmas üste para vermessen aynı fiyat alet değillerki.

ama malesef benim düşencem budur yani ya kafa kafaya yada nakit satacağım ayrıca biraz araştırdığımda a2000 sıfırını 3000 tl ile 2520 tl arası bulanabildiği dikkatimi çekti.

Nerede kardeşim 2520 tl ye söğle nereden buluyosan alıcı var.Alet dore fiyatı 3.898,44 TL neyin kafasını yaşıyorsun dostum sen...

benim kafa falan yaşadığım yok ben sadece araştırdım buldum biraz araştırma yaparsa herkez bulur 2750 tl ye ise emo usb ile veriyorlar pmde yazdım size isterseniz adres linkinide verebilirim..yamaha s650 için de herkes do-re fiyatı tutturmuş 1800tl diye biraz araştırınca netten kutulu açılmamış adınıza fatura 1400tlye bulanabiliyor.

Nerede dostum ver linki 2750 emo usb li sıfır bizde görelim yanılıyorsun ..

attım abi pm den bakıver..

pm den değil buraya at herkes baksın.