• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık aktif hoparlör 700tl

jembeycem

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha a2000 v2 plus-korg 3x pro
ŞOK ŞOK ŞOK Satılık aktif hoparlör ÇİFTİ 500tl

Arkadaşlar kolonları ilk aldığımda içlerini çok beğenmemiştim arkadaşımdan aldım bende içlerini değiştirdim 600 waat blazer göbek bas taktırdım içinden çıkan 1 kolonu çöpe attım diğeri fena değil onuda yanında hediye vericem...
kolonları ilk satarken 1000tl ye veriyordum çünkü 700 e kolonları aldım 400 lirada ben harcamıştım ama zararına veriyorum takas kabul etmiyorum parası lazım pazarlık sakın teklif etmeyin borcumu kapatmak için satıyorum... Kullanmıyorum çünkü sabitim salonda...Bu fiyata aktif alınmaz bunuda bilin çift fiyatı 700 tl

NOT..tek kolonun tizi çalışmıyor...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık aktif hoparlör 700tl

Güncellllllll

Hocam bu aktif pasif olayi nedir aydinlatirsan sevinirim. Kimi yerde aktif icin mixer vs gerekmez diyor. Nasil kullaniliyor bunlar.

Hocam bu aktif pasif olayi nedir aydinlatirsan sevinirim. Kimi yerde aktif icin mixer vs gerekmez diyor. Nasil kullaniliyor bunlar.

kardeş aktif hoparlör denilen şey hoparlorun içinde anfisi yani power olmasıdır
pasif denilen şeyde içinde anfi olmayan power mixer ile kullanabileceğin hoparlordur

aktif hoparlorun varsa deg mixer (çıkış gücü olmayan yani powersız kullanılmayan) yeterli olur
pasif hoparlorun varsa powermixer(çıkış gücü olan yani power i içinde olan anfi)kullanmalısın

aslında pek fark yok ama birinde anfinin içindeyken aktif hoparlorde kabinin içine sistem koyarak anfili hoparlor yapmışlar

büyük programlarda bir sürü power taşıyana kadar aktif kullanarak hepsinde power olması bir takım kolaylıklarıda getiriyor tabiki

Anladim abi tşk ederim. Ben düğün için kullanacagim miktar yüksek olmayacak çünkü ilk defa alacagim yeri gelecek disarda yer gelecek salonda kullanacagim. Org ve saz iki tanede mikrofon. Bunlara göre bana tavsiye edebileceğiniz Bişeyler var mi abi. İki kolon yeter bana.

arkadaşın hoparloru iyiidir fiyatta uygun bence bu fiyatlara pasif hoparlor veriyorlar

Aynen öyle bu fiyata aktif yok zaten tanesini alırsın oda bu kadar iyi olmaz para lazım kullanmıyorum çünkü...

çok acil 700 den 500 tlye indim böyle bişey yok para lazım 500tl ye gelin alın tekinin tizi çalışmıyor takarsınız artık

kardeş kalitesi nasıl sesler temiz geliyormu

Kendi kullandığım kolnlar içlerini değşitirmiştim yeni ama kullanmadım pek 600 wat blazaer baslar var tizler içineki tizler zaten gel,p ginleyin klavyeyi bağlarız duyarsınız...