• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık E-MU 0404 Ses Kartı ve Ekran Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

francesco85

https://egitimaskina.com
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.egitimaskina.com
Enst.
KORG pa800
satıldı

Merhaba Arkadaşlar,
Yeni bilgisayar aldığım için ses kartım DDR4 sistem bir anakarta (MSI X99 Gaming 7) uymuyor. Bu sebeple 2006'da alıp düne kadar beğeniyle kullandığım E-MU 0404 PCI ses kartımı satıyorum. Özelliklerini internette bulabilirsiniz. Eğer bulabilirsem orijinal kutusunu da vereceğim fakat onun sözünü veremiyorum. Fiyatı 300 TL'dir.

Ayrıca Palit 9600 model 1gb, 128 bit ekran kartım da satılık. HDMI, DVI ve VGA çıkışları mevcuttur. Ona ise 100 TL istiyorum.

Çorlu civarında olan varse geçerken uğrasın, kargo ve EFT ile uğraşmayalım. Uzakta olan varsa da önce EFT, sonra ise kargosu benden olmak koşuluyla anlaşabiliriz.

Daha önce burada benden mixer, hoparlör, org alanlar oldu. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim. Numaram aşağıdadır.

0-543-484-32-18

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık E-MU 0404 Ses Kartı ve Ekran Kartı

Çok kaliteli ses kartıdır. Wndows 7 üstü driverinı bulmak zor.

Çok kaliteli ses kartıdır. Wndows 7 üstü driverinı bulmak zor.

Gerçekten çok güzel bir kart. Özellikle DSP Patchmix ile önceden bazı ayarlar yapılınca çok iyi kayıtlar ortaya çıkıyor. Anakartıma uysaydı daha uzun süre kullanabilirdim.

Konum günceldir. Şu an bu kartın USB versiyonu 1.000 TL civarındadır. Anakartımın PCI girişleri eskisinden farklı olduğu için kartı elden çıkarıp başka bir tane bakacağım. Elimde bir tane de Shockwave Vector kasa var. Sıfır bir kasa. Parçalar sığmayınca başka bir kasa alıp bunun powerini yeni aldığımıza taktık. Yani kasayı hiç kullanmadım. Fiyatı 200 TL'dir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...