• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık ketron audya5 türk versiyon

cinezre1907

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
ketron audya5
merhaba. şubat ayında aldığım klavyemi ihtiyaç farklılığı sebebiyle satıyorum. audyanın geçmişten gelen problemlerinin epeyce giderildiğini söylemek isterim öncelikle. özellikle yapılan update ve yeni rtim setleri ile alet epey yol kat etti. cihazım sıfır ayarındadır. açık alanda kullanılmamıştır. hiç bir kozmetik problemi yoktur. takas düşünülür. facebook sayfamda tatmin edici resimlere ulaşabiirsiniz, audya yeni resimler albümümden. dileyen telefon uygulamalarıyla görebilir. ankarada olanlar gelip test edebilirler. kendi yaptırdığım sırt taşıma çantasını eğer istenirse 100 tl fark ile vereceğim. çantayı 260 tl'ye henüz 2 ay önce yaptırdım. amerikadan batı souınd ve rtimleri için 435 usd fiyatla aldığım ajamsonic harddiskinide vereceğim. disk değiştirmeden nasıl kulllanılacağını da alan arkadaşa anlatacağım. böylece soundları ve rtimleri şu an üzerinde bulunan diskle kullanmanız mümkün olacak. farklı bir forum ve sahibinden sitesinde verdiğim farklı fiyatları bu forum üzerinde revize ediyorum. fiyat 6500 tl'dir. takas düşünüldüğünü yeniden ekliyorum. aşağıdaki facebook ve telefon adreslerimle bana ulaşabilir, dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz. www.facebook.com/savasci1907
0505 936 52 56 savaş avcı. saygılar.