• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık or700 v2 plus

Cevap: Satılık or700 v2 plus

hayırlı satışlarınız olsun...

teşekkürler.....

Ya arkadaşım bişey sorcam kusura bakmayın. Tabiki hayırlı satışlarınız olsunda siz orgunuzun bu şekilde satılacağına gerçekten inanıyormusunuz. Ya bende org satıyorum ama adamın gözünün içine sokacak şekilde orgun fotoğraflarını çekmişim alacak kişi görsün diye. Ona rağmen adam soruyor temiz mi diye. Gerçekten satmak isteyen adam fotograflarını koyar...Böyle satılması çook zor..

Ya arkadaşım bişey sorcam kusura bakmayın. Tabiki hayırlı satışlarınız olsunda siz orgunuzun bu şekilde satılacağına gerçekten inanıyormusunuz. Ya bende org satıyorum ama adamın gözünün içine sokacak şekilde orgun fotoğraflarını çekmişim alacak kişi görsün diye. Ona rağmen adam soruyor temiz mi diye. Gerçekten satmak isteyen adam fotograflarını koyar...Böyle satılması çook zor..

katılıyorum sana dostum. Fotoğraf şart ben kaç tane alet aldım görmeden sadece fotoğraflara bakarak..

isteyenlere mail yoluyla bütün resim evrak vs numaralarını gönderirim polemiğe gerek yok arkadaslar.... güncel ilan....

güncel.......

neden mail yoluyla dostum.. buraya eklesene resimleri !!

neden mail yoluyla dostum.. buraya eklesene resimleri !!

Resim yüklemek aslında zor değil, isteğen herkese msn den yollamaktansa bir sefer buraya yüklemek daha kolay aslında ama tercih meselesi heralde.
Vardır bir bildiği arkadaşın...

Hayırlı satışlar olsun...
Alanda hayrını görür inşAllah

güncl.......