• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Pa80 + Laptop Hediye

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Arkadaşlar link aşağıda. Laptop ile pa80 flash kartınıza mce formatında yükleme yapabilirsiniz, internete girip set indirip yükleme vs yapabilirsiniz. Trakya müzik üyelerine ufak bir indirimim olur.

Cevap: Satılık Pa80 + Laptop Hediye

Volkan hocam Pa80 de umduğunuzu bulamadınız galiba...
Hayırlı Satışlar...

Satmamın nedeni sistem olarak daha güncel bir cihaz almaya karar vermem ve büyük ihtimalle yine korg olur. Alabilirsem pa600+baju usb, olmazsa pa300 ü deneyeceğim. Yani şunu iyi biliyorum ki 3000 tl altındaki hiçbir cihaz (pa1x hariç) pa80 tadını vermiyor.

Aynı düşüncedeyim hocam benimde aklımda Pa600 var maddi anlamda kendimi toparladığımda ilk işim almak olacak

pa 80 'nin fiyatının iyice düşmesi ve yeni çıkan teknolojiyle uyumlu cihazların piyasaya daha fazla sürülmesinden itibaren gerçekten yıllardır severek sanatını icra eden pa80 kullanıcıları cihazlarından vazgeçmek zorunda kaldı hep.. Hakkınızda hayırlısı olur umarım. İyi satışlar saygılar

Nakitim olsa alirim

Nakitim olsa satmam :)

Peki düşündüğünüz olur fiyat nedir ? hem alacak arkadaşlara belki bir teşvik olur hemde rakamı duymak isterim acizane.. Saygılar

Hocam şuan bir arkadaşla temas halindeyim, anlaştık gibi ama olmazsa size fiyat veririm.

Volkancım merhaba. Bence imkanını zorlayarak pa600 almaya çalış, pa300; pa80 den sonra seni sarmayacak emin ol. Eski bir dost tavsiyesi.