• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Profesyonel Fişmenli Uzun Sap Yaprak Bağlama 650 tl

baglamaci034

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
Satılık Profesyonel Fişmenli Uzun Sap Yaprak Bağlama 550 tl

Merhaba arkadaşlar öncelikle geçmiş bayramınızı tebrik ederim.

Yaklaşık 6 ay önce özenerek ve beğenerek aldığım, bana maaliyeti tam 1350 lirayı bulan 23 perdeden oluşan ve fişmenin en tutulan modellerinden olan eşik altı modelini taktırmış olduğum ve işimin yoğunluğundan dolayı neredeyse hiç kullanmaya vaktim olamayan göz nuru bağlamamı satmak için ilan açmış bulunmaktayım.
Bağlamanın tüm kısımları gövdesi, sapı, burguları kaliteli ağaçlardan imal edilmiştir. Pek malzemesi konusunda aklımda bilgi tutamadım ama aldığım kişi bana satarken tüm aksamlarında yer alan malzeme ve işçiliği en ince ayrıntısıyla anlatmıştı ama pek aklımda kalmadı açıkçası beni mest eden sesiydi ve tereddüt etmeden de bağlamayı aldım zaten.

Emin olun bağlamayı gördüğünüzde bu fiyata bu bağlama satılır mı diyeceksiniz. Resimlerden kat kat daha göz alıcı ve kaliteli zaten profilime bakarsanız genelde aldığım ürünleri doğru dürüst kullanamadan genelde zararına satmışımdır ve benden urun alan kişiler sıfır niyetiyle urunu almışlar ve bana teşekkür etmişlerdir bu saz da onlar gibi sıfır ayarında hatta sıfır diyebilirim.

Kısaca sıkı pazarlık sonucunda 1000 tl sadece bağlamanın kendine verdim bu kesin ve 350 tl civari filanda eşik altına yani fişmene vermiştim yanlış hatırlamıyorsam. Üzerinde çekim yaparken oluşan yansımalara aldanmayın kesinlikle bir tane bile çiziği vuruğu yoktur. 550 tlye satıyorum

İletişim: 0535 258 93 07

Pazarlık payı vardır.. Alacak arkadaşa hayırlı olması dileğimle..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri