• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Roland E 60 yeni gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

amattor

Süper Bilgili Platinum
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
GEM genesys
Merhabalar. Evde amatörce kullandığım E 60 satılıktır. Kutusu, faturası, cd si, kitabı, notalığı vb herşeyiyle full. Arkasında yüzlerce ritim midi alabilen 4 gb kartı var. İnternetten özelliklerine ve demolarına bakabilirsiniz. Detaylı resimler sahibinden com da vardır. Fiyat 1700 TL.. Selamlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık Roland E 60 yeni gibi

hayırlı satışlarınız olsun fakat bu klavyenin kaç mb sample alabildiği konusunda açıklık getirirseniz klavye biraz daha hızlı satılabilir vede gem genesys kaçlık fiyat nedir öğrenebilirmiyiz

benim bildiğim bu alette sample yok...tamamen batı alet hayırlı satışlar fiyat yazmamışınız?

Selamlar, Roland E 60 fiyat 1700, sample almıyor, sesler editlenebiliyor. Dokunmatik ekran, koma hafızaları var, tüm roland ritimlerini okuyor. GEM genesys s modeli (oryantal olanı değil) anfiye ses çıkışında cızırtı var. Hoparlörler ve kulaklık çalışıyor. Bazı butonlar zor basıyor. Sample yapıyor - okuyor mp3 ve cd okuyor 20 gb harddiski var. Şimdilik satmayı düşünmüyorum. Satsam fiyat ne olur bilmiyorum :)

İlan güncel, fiyat 1500 TL oldu.

Davul kitlerinde arap ve türk kitleri var mı?

Arap kiti var fakat kötü birtane var unutmadıysam roland va 7 deki arap kitinin aynısı sample okumuyor alet tamamen batı alettir

bu e-60'da turkish1-2 ve turkish or mix davul takımları var mı? kesinlikle oriental 1-2-3-4 vardır içinde.

İçinde ethnic, indo mix1, indomix2 ve 3 davul setleri var. Bunların içinde darbuka tablah vb bişeyler var. G 1000 ritimlerini okuyor mesela, GW 8 ritimlerini düzgün okumuyor (Omex uzantılı ritimleri) editlemekle biraz düzeliyor. Temelde batı müziği için ve piyano gibi geniş oktav aralığı için üretilmiş. İnternette ahtapot roland e 60 yazarsanız dehşet çalan bir üstad var :)

Cihaz Satılmıştır. Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...