• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık studio kayıt laptop'u

• Konbuyu başlatan doni
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 0
  • Görülen : 963

doni

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.duobombastic.com
Enst.
Audya & SD1
Arkadaşlar, Dell Latitude E6410 model laptop satılıktır...

cihaz core i5 işlemcili 4gb ramli 1280x800 led 14.1 mat ekran ve 3 usb 1e-sata girişlidir..cihazda telefon kartıyla kullanabileceğiniz 3g vardır yani vınn modem değilde cep telefonu kartını cihaza takıp 3G kullanabiliyorsunuz..ayrca wifi tabiiki var.512mb gddr3 nvidia nvs 3100m paylaşımsız ekran kartı ve displayport çıkışı vardır..

neden kayıt için derseniz;

cihazın üzerinde firewire ses kartı bağlayabileceğiniz 1394 portu ve yine harici pci-express slotu vardır ki bunu ancak çok kısıtlı ve çok pahalı laptoplarda bulabilirsiniz...yine cihaz üzerinde 250gb 7200 rpm harddisk vardır

ekranın arkası kasa aleminyum alaşımdır..lisanlı win7 provardır lisans etiketi cihazda mevcuttur..pili neredeyse sıfır ayarındadır

İngilizce klavyedir ama sticker ile gerekli harfler türkçeleştirilmiştir..üzerinde pro model olduğu için kamera yoktur...kozmetik durumu iyi 10 üzerinde 8 eder..

dvd rom da bir sıkıntı var ben burada açtırmadım bir temassızlık olduğunu düşünüyorum... ama yanında 100 tl değerinde harici (usb den) sıfır samsung dvd rom vereceğim 20 ay garantisi var..yine yanında displayporttan hdmi çıkış yapabilmeniz için 40 tl değerinde özel adaptör vereceğim..

orjinal şarj cihazı ile birlikte 900 TL...

sakın ola uydruk ev tipi laptoplarla karıştırmayın dell in business serisidir...sahne içinde ideal 14.1 nispeten küçük bir cihazdır..

buradan inceleyebilirsiniz..