• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Satılık Yamaha A2000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guneybazo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Tyros 3
Alette v2 plus çip + Emo Usb vardır....
Temiz kullanılmıştır....
Takas yoktur.....
Fiyatı 2.900 TL
0535 2191209

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Satılık Yamaha A2000

plus+emo nun maliyeti yaklaşık 600 tl.4000 tl alet olsa arkadaşa maliyeti 4600 tl.satarkende 2900.gelde şimdi korgu kötüle.hayırlı satışlar olsun.

İlan güncelldirr....

plus+emo nun maliyeti yaklaşık 600 tl.4000 tl alet olsa arkadaşa maliyeti 4600 tl.satarkende 2900.gelde şimdi korgu kötüle.hayırlı satışlar olsun.
Hangi korg tan bahsediyorsun, çöp pa600qt ve 900 denmi:) sat bakalım zarar etmedende görelim.:D millet elinde dandik pa600 ü a2000ile takas etmek için yarışıyor

Hangi korg tan bahsediyorsun, çöp pa600qt ve 900 denmi:) sat bakalım zarar etmedende görelim.:D millet elinde dandik pa600 ü a2000ile takas etmek için yarışıyor

Ümit hocam, maalesef ki, ülkemizde şöyle bir durum var. Elimizdeki Yamaha aletlere tonlarca para döküyoruz, fakat ikinci elde, nakite çeviremiyoruz. A2000 le takas etmeyede senin ve benim gibi daha önceden yamaha kullanıp tadını alanlar ve neler yapabileceğini bilenler can atıyor. Yoksa diğer hiçbir Korg cu, Yamahayı rüyasında bile görmek istemiyor. Yine söylüyorum maaalesef ülkemizde Korg dedinmi akar sular duruyor. Senin en beğenmediğin PA 55 i bile ikinci elde millet kapış kapış alıyor....

yamaha ben 3800 satmıştım arkadaşlar fiyatı düşürmeyin

Aleti satmaktan vazgeçtim konu kapanabilir......

O fiyata alıpta bu fiyata satan salaksa:D

O fiyata alıpta bu fiyata satan salaksa:D

Abi herkes istedigi fiata verir
1 kisi o fiata bu fiata veriyo diyede piyasa düşmez. Kimseye hakaret etme hakkiniz yoktur.neden bu kadar korkuyorsunuz.neden yorumlarinda argo kullaniyorsun.bir zamanlar çöp dedigin klavyeleri sende kullandin.millet çöplere para vermiyor.sizde biliyorsunuz biseyleride işinize gelmiyo ondanmi böyle konusuyorsunuz yoksa

konu sahibi vazgectiginden konu kapanmistir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...