• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

satılık yamaha psr a1000 tr sıfır kutulu

zafer38

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yamaha psr a1000tr
satılık yamaha psr a1000 tr sıfır ayarında kutulu

selam arkadaşlar elımde a1000tr cıplı alet bulunmaktadır evde kulanıldı kutulu kıtapcıgı jıletını köpügü her seyı var alet cok temız satıyorum fıyat 1400 tl takas düşünmüyorum istanbulda olanlar aletı görebılır

Moderatör tarafında düzenlendi:
beyfendi, alet sıfır kutulu diye başlık atmışsınız ama anladığım kadarı ile evde de olsa alet açılmış ve kullanımış, lütfen insanları yanıltıcı başlıklar kullanmayalım. örneğin bende klavyemi satoyorum, jeletin ve kutusu mevcut çokta temiz, sizce benim klavyemdemi sıfır? tabiyki hayır, bir aletin sıfır olması için kullanıcının o kutuyu kendi açması ve aldığı gün ürünün faturası kesilmesi ve garantisi başlamış olmalıdır...

hayırlı satışlar...

beyfendi, alet sıfır kutulu diye başlık atmışsınız ama anladığım kadarı ile evde de olsa alet açılmış ve kullanımış, lütfen insanları yanıltıcı başlıklar kullanmayalım. örneğin bende klavyemi satoyorum, jeletin ve kutusu mevcut çokta temiz, sizce benim klavyemdemi sıfır? tabiyki hayır, bir aletin sıfır olması için kullanıcının o kutuyu kendi açması ve aldığı gün ürünün faturası kesilmesi ve garantisi başlamış olmalıdır...

hayırlı satışlar...

aynen katılıyom sana

iyi yine kapalı kutu yazmamışsın hocam. hayırlı satışlar...

arkadaslar özur dılerım ama kımseyı yanıltma gıbı bı durum yok alet cok temız sıfıır kadar temız anlamında

hayırlı satışlarınız olsun...

hocam son güzel bi fiyat çekersen alıyım...

en son fiyatı duyabilirmiyizz...nakit:)

slm arkadaşlaar bana a1000tr multı pad lazım yardmcı olurmusunuz