• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sayın yetkililer lutfen efekti saglam roland ea-7 sample ses istiyoruz. Teneke ses.

soysalturk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Su ana kadar yapilan sample seslerle hicbir dugun sahne hicbirsey yapilamaz. Barak usta bu isi daha iyi yapiyor. Ama oda biraz aceleye getirmis yinede ellerine saglik ama dugerleri sanki roland i ovmek degilde almasinlar dermissine setler yapmislar allah askina ne bicim setler barak disinda. Kemence sesini dinledinizmi kimi setin icinde adi bile gecmiyor. Olanda zaten kemence degil. Tum sesler icin gecerli bu durum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: sayın yetkililer lutfen efekti saglam roland ea-7 sample ses istiyoruz. Teneke

Barak Atesh in seti olmasa alet bitik...1500 tlye Bk alalim daha guzel sesler var....Zuhal muzik biraz ilgi lutfen ...10 tane saglam ses ve ritim vermek bu kadar zir olmamali

Cevap: sayın yetkililer lutfen efekti saglam roland ea-7 sample ses istiyoruz. Teneke

bir tane yetkilide yorum yapmiyor allah askina artik sample ses yapin ses yok ses yamaha a1000 de bile daha cok ses var.

abi sizde görüp denemeden,seslerini dinlemeden hemen gidip niye aleti alıyorsunuz, sonra beğenmiyorsunuz orasını hiç anlamıyorum.

hangi aleti kim deneyerek aliyorki internetteki seslere guvendik ama tirt cikti.

ya aslında alet bence iş yapar ama işlenmemiş gıbı geldı bana ...... demolarını dınleyınce bende cok sasırdım gayet ıddıalıydı .ve demolarında cok guzel sesler duydum... son gunlerdekı yorumlar tekrardan sasırttı benı ..............
Allah şaşırtmasın nedıyelım :)

anlamadigim koskoca zuhal muzikte tum enstrumanlar satisi var cokmu zor gercek enstruman sesini kaydetmeleri.

canlı dinlemeden demolara aldanmamak lazım. orgun kendi hoparlörü üstünde sesler ve ritimler çok iyi çıkıyor ama tesisata takınca bi bakıyorsun hiç alakası yok.