• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

selam değerli müzisyen arkadaşlarım konu içeriğini okuyalım!!!

bydjmehdi

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800, gw8
selamın aleyküm değerli müzisyen arkadaşlarım pa800 için yeni set üretilmez mi oldu acaba veya set toparlayan arkadaşlarımız nerelerde burdan tüm set ile uğraşan arkadaşlara sesleniyorum setlerin sıralı ve içinde her yöreye ait en sağlam ritimlerin ve sıralı olarak ses favorilerin olmasını temnni ederim umarım böyle bir güzel set toparlayan arkadaşlarımız olur eski setlerden bıktık hep aynı ton ve roman setlerine de çare bulunmalı roman setlerinde düzgün çiftetelli ritmi bulunmuyor ve halay ritimi diye hiç bişey yok belki şöyle düşünüyorsunuz adı üstünde roman seti de böyle olmasın herşeyin en kralları bulunsun her yöre itap etsin siz değerli arkadaşlarımdan bunu istiyoruz ve herkes set için neler yapılmasını söylesin adam akıllı düğünlerde progrmlarda kullanılacak kaliteli set istiyoruz çogu usb leri denedim ve her sette eksikler var ve bir ton para verilmesin artık zaten yeni çıkan usbler pa800 için bişey yapmamakta saygılar susmayalım arkadaşlar değilse pa800 elden gidiyor söylemesi....

Cevap: selam değerli müzisyen arkadaşlarım konu içeriğini okuyalım!!!

Pa800 hiç bir zaman elden gitmeyecek en baba klavyedir merak etme.Setler ve ritmler konusundaki düşüncelerine tamaman katılıyorum.Ama en güzeli piyasada dolaşan 100 lerce pa800 setini tek tek yükleyip en güzel beğendiğin ritmleri not alacaksın ve kendi setini oluşturacaksın başka çaren yok.Çünkü zevkler farklıdır.Sana güzel gelen bir ritm bana güzel gelmez,bana güzel gelen bir ritm sana güzel gelmez.oldukça uğraştırıcı bir işlem ama başka çaren yok.

haklısınız ama yeni ritimler olduktan sonra yeni sounlar çıktıktan sonra farkı verir zaten eski soundlardan kurtulmak istiyoruz yeni bişeyler uretilse bizler pek anlamıyoruz anlasak bizlerde bişeyler yaparız ama biz sadece set yükleyebiliyoruz ama burdan emek sarf eden arkadaşlarıma teşekür ederim ve elinde yeni nevalesi olan varsa bizlere paylaşsın lütfen... saygılar

Pa800 emo 2 var satayım sana tatis set var sadece ritmleri var sesleri yok

burası paylaşım sitesi kardeş alacak olsam zaten çoktan alırdım değin setler bu arada bende var ve pa3x seti pa800 e uyarlayamadım benim elimde çok usb setler vardı hepsini denedim ve pcm de kilitli değil bu setlerin

pa80 kartlarını convert edin.. o da bir değişikliktir

duruyor ewt