• Trakya Müzik 19. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

Serhan Ilbeyi nin klavyecisinin kullandığı seti arıyorum

berkaytirman

Yeni Üye
Katıldı
16 Ara 2018
Puanlar
3
Enst.
korg pa800
Arkadaşlar merhaba. Youtubede serhan ılbeyi diye bir sazcı var adam gerçekten kaliteli müzik yapıyor, sanırsam Almanya da yaşıyor ordaki Türk düğünlerinde çalıyor. Bu adamın klavyecisinin kullandığı 2/4 ritimi çok beğendim hangi seti kullandığını çözemedim bilen varsa yardımcı olabilir mi. Pa800 ümde bu ritimi çalıştırmak istiyorum. Yardımcı olacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim bol kazançlar dilerim

cankut _95

Moderator
Yetkili üye
Moderator
Katıldı
4 Oca 2011
Puanlar
43
Yer
kırklareli
Enst.
Korg pa3X pro - klasik gitar
Bir videosu veya referans bir ses kaydı varsa daha iyi yardımcı olabiliriz.

KARTAL7621

Yeni Üye
Katıldı
7 Şub 2010
Puanlar
18
Yer
IĞDIR
Enst.
Korg Pa 3 X
Hocam burda gördüğün kadarıyla kalıp ritim orgtan geliyor diyer darbuka kaşık Elektro bateriden canlı çalıyor.

irakli neset

Yeni Üye
Katıldı
22 Mar 2011
Puanlar
1
Yer
irak_kerkuk ... turkiye
Enst.
korg pa800((256))ram
Arkadaşlar merhaba. Youtubede serhan ılbeyi diye bir sazcı var adam gerçekten kaliteli müzik yapıyor, sanırsam Almanya da yaşıyor ordaki Türk düğünlerinde çalıyor. Bu adamın klavyecisinin kullandığı 2/4 ritimi çok beğendim hangi seti kullandığını çözemedim bilen varsa yardımcı olabilir mi. Pa800 ümde bu ritimi çalıştırmak istiyorum. Yardımcı olacak olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim bol kazançlar dilerim

Son konular

Son mesajlar