• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

servo pm2000 anfi önerirmisiniz

ketron_samet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
merhaba arkadaşlar ben servo pm2000 almayı düşünüyorum 2x1000 watt gücünde bi cihaz fakat bide twisterler var siz hangisini önerirsiniz açık havada kullancam yorumlarınızı bekliyorum özellikle kullanan arkadaşların yorumları çok önemli pa800 kullanıyorum eğer önerirseniz bu aleti alıcam twister veya fantazy pm 2000 almayı düşünüyorum ve bu twister ve fantazy pm2000 servonun ps1200 s yatık modelinden iyimidir bunu da merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim .

Cevap: servo pm2000 anfi önerirmisiniz

2 Sene önce 900 Euro ya (sıfır kapalı kutu) aldım. Oldukça memnuınum. Lakin hoperlörlerin biraz kaliteli ve vatı yülsek olursa çok iyi netice alırsın. yoksa hoparlörleini patlatıyor. Benim başıma geldi o nedenle hoparlörlerimide değiştirdim. Kötü tarafı fanlarının üst tarafta olması (çift fan) anfinin üzerine hiç bir şey koyamıyorum. Hava deliklerinin kapanmaması için. Laptobumu bile yan tarafıma aldım. Her neyse tavisye ederim arkadaşım. Önceki kullandığım anfilerde Orgu çalmaya başladığımda eko ve reverb (derinlik) olayı ortadan kalkaırdı. Servoya geçince bu sorunum ortadan kalktı. Mikrofonumda eko ve Reverbi almaya başladım. Saygı ve Selamlarımla.

Yakmazsan, bir arıza verdirmez sen gayet iyidir lakin bir arıza verdi mi artık eski randımanı yakalaman çok güçtür. Tamir falan gördü mü işi bitiyor yani. Bu sorun tüm servo ürünlerinde mevcuttur. Her ne alacaksan şimdiden hayırlı ve uğurlu olsun. Saygılarımla,

Ben twister kullanıyorum. 3 x 400 cıkısı var. Valla ben cözemedim bunu 4 ohm da mı 1200 watt 8 ohm demi. 6 hoparlörden 2 sini twistera baglıyorum. ona bagladıklarım 400 er wattlık. Sesler ortada iken açık alanda cok iyi netice alıyorum. Tabi powerda var ama power olmasada dügün yapar yani. Kısacası elimdeki 6 kabini ona bağlasam da acık alanda işi götürür. Cünkü 3 cıkışı var.

Mikrofon efeklerinden cok memnunum. 5 saat lik bir programda hiç bir efek kaybı söz konusu degil.