• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Servo tesisat önerileri

ceyhun__59

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
yok
Merhaba arkadaşlar açık alan servo düğün tesisati kurucam önerilerinizi bekliyorum bütçem en fazla 20 bin orgta içinde org korg pa 900 düşünüyorum.

Cevap: Servo tesisat önerileri

Merhaba arkadaşlar açık alan servo düğün tesisati kurucam önerilerinizi bekliyorum bütçem en fazla 20 bin orgta içinde org korg pa 900 düşünüyorum.

Dostum ara görüşelim 0 536 266 49 24

ben sana servo değilde yamaha aktif tavsiye ederim msr 400 olur dxr 12 olur subbas ta alırsın tadından yenmez servo hem çok para hemde yamaha satarkende paradır unutma

Servonun Avrupa markası olan Proto iyidir. Tekirdağ'da Tekira'nın karşısında "Kocakardeşler Pasajı" var. Z&Z Müzik bayisidir. Ziver veya Zafer Bey ile görüşebilirsin. Sana ellerinden geldiğince yardımcı olurlar. Çerkezköy tarafından bir öğretmenin selamı da var dersen Ziver Bey hatırlar beni.

Çok teşekkürler ben bizzat tanıyorum kendisini ama ben fabrikasına gidicem yakın zamanda tavsiyeniz için çok teşekkürler