• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Ses ve ritim çekme yardım lütfen ?

alingirikk

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa900
s.a. hocalarım elimde bulunan güzel bir seti düzenledikten sonra paylaşacam zaten ama sorun şurda ben bu sete başka bir setten kodlarla ritm ve ses çekmek istiyorum bunun resimli yada videolu anlatımı bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler...

Cevap: Ses ve ritim çekme yardım lütfen ?

o dediğini yapamaz sın maalesef tüm setleri orga tek tek yukleyip içinden secip tek tek yuklemen gerekir başka % 100 çaresi yok

dediğin olay org üzerinde çok zorr.. bunun için korg pa manager prg var (ücretli) 1 ay da yaptıgın toplama işlemini 1 haftada bitirebilirsin .. prg hakimeyetini iyice kavrarsan 2 günde setini oluşturabilirisin..

Arkadaşım bunu yapabilirsin. Ama ciddi uğraş gerektiren birşey. 2-3 ritim çekeceksen sorun olmaz. Bende bu şekilde 2-3 ritim birkaç sound almıştım kendi setime.

Aşağıda anlatmışım.Takıldığın yer olursa yaz yardımcı olalım.

Arkadaşım bunu yapabilirsin. Ama ciddi uğraş gerektiren birşey. 2-3 ritim çekeceksen sorun olmaz. Bende bu şekilde 2-3 ritim birkaç sound almıştım kendi setime.

Aşağıda anlatmışım.Takıldığın yer olursa yaz yardımcı olalım.

dediğim olay tamamiyle bu çok teşekkür ederim hocam fakat bunun resimli yada videolu anlatımı olsa çok yararlı olurdu 3xpro ya nasıl çekecem