• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

sessizcard

klavyesever

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korgpa80
sessizcard nasıl yapılır?

sayın üstadlar ben korg pa 80 de beğenmediğim seslerin yerine yeni sesler koymak istedim ama olmuyor. Kmp alacak kadar yer varsa kartta o zaman atılabiliyor. Mesala ben 3 tane sample atabildim. Ben burada gezinirken sessiz card olayını duydum. Lütfen yanlışım varsa düzeltiniz :sanırım sessiz card sample olmayan kart demek anladığım kdadarıyla: Şİmdi ben elimdeki kartı sessize çevirsem üstüne de beğendiğim sesleri atsam diye düşünüyorum ama kart sessize nasıl çevirilir: Yardımcı olursanız sevinirim :şimdiden teşekkürler :İyi günler üstadlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: sessizcard

Temikanodi nikli arkadaşımız ilko levo kartın sessiz versiyonunu yayınladı işine yararsa indir yada kendim yapacağım dersen o sana yardımcı olabilir kardrşin

Cevap: sessizcard nasıl yapılır?

Yanit icin tesekkurler ben onu gordum dediginiz gibi bir calisma yapmis sagolsun fakat ben hem ogreneyim hem de kendi kartim uzerinde uygulayim istemistim tum ustadlara hayirli gunler

Moderatör tarafında düzenlendi:

O konu hakkında yardımcı olmayı isterdim fakat pek bilgi sahibi değilim yanlız herhangi bir seti sessize çevirmek sanıyorum bütün ritimleri editleyerek üzerinde bulunan bütün kitler perkisyonlar falanlar filanları boş bi kitle kaydederek olmalı yada boş style dosyaları bularakta yapabilirsiniz sanıyorum size en net cevabı temikonadi arkadaşımız verecektir benim söylediklerim sadece bir öneri

Tessekkur ederim onerileriniz icin

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri