• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

set yardim hako set ... olan varmi elinde

• Konbuyu başlatan ers mzk
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 12
  • Görülen : 4K

ers mzk

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Yardımcı olursaniz

Cevap: set yardim hako set ... olan varmi elinde

Bu link te var diyeceğim lakin linkler çalışmıyor bu linkte ki tellisaz nickli üyeye özel mesaj atarsanız linki yeniler sanırım. İşte link,

taxxxxxxxxxxxxxxxxx

burda kardesim eger aradigin buysa

Yokmu usdatlar bu set kimsede

Sevgili ers mzk kardeşim siz gerçekten ne aradığınızı biliyormusunuz ? :)

midiciay arkadaşımız sağolsun size göndermiş daha neyi istiyorsunuz ?

İşte midiciay kardeşimizin size gönderdiği, bir kez de ben yenilemiş olayım belki de ilginizi çeker işte link,

Sevgili ers mzk kardeşim siz gerçekten ne aradığınızı biliyormusunuz ? :)

midiciay arkadaşımız sağolsun size göndermiş daha neyi istiyorsunuz ?

İşte midiciay kardeşimizin size gönderdiği, bir kez de ben yenilemiş olayım belki de ilginizi çeker işte link,

Usdat dalgamı geçiyion bu linkteki sete baktın mı hiç ben ne aradığımı iyi biliyorum da siz ne yaptığınızı bilmiyorsunuz saygılar linke bir bak ne setiymis die

Set indirme linkine tıkladığınızda HAKO_PLS.SET.rar dosyasını indir

çıkıyor aradığınız bu değilmi ? PA-800 kullanıcısı değilim ki indirip deneyeyim onu siz bilmelisiniz.

Madem aradığınız bu değildi gönderen arkadaşa teşekkür edip de kusura bakma arkadaşım benim aradığım bu değildi deseydiniz ne biz arada kalırdık ne siz. Enazından başka seçeneği olan arkadaşımız da varsa onu size gönderirdi. Neyse hata bizim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Set indirme linkine tıkladığınızda HAKO_PLS.SET.rar dosyasını indir

çıkıyor aradığınız bu değilmi ? PA-800 kullanıcısı değilim ki indirip deneyeyim onu siz bilmelisiniz.

Madem aradığınız bu değildi gönderen arkadaşa teşekkür edip de kusura bakma arkadaşım benim aradığım bu değildi deseydiniz ne biz arada kalırdık ne siz. Enazından başka seçeneği olan arkadaşımız da varsa onu size gönderirdi. Neyse hata bizim...

ABİ SELAM ÖNCELİKLE PAYLAŞIM İÇİN HEM SANA HEMDE SETİ PAYLAŞAN ARKADAŞA TEŞEKKÜR EDERİM FAKAT SETE BENDE BAKTIM İÇİNDEKİLER EKSİK (GLOBAL) DOSYASI OLSUN (PCM) OLSUN EKSİK BELKİ ARKADAŞ ONU DEMEYE ÇALIŞMIŞ SİZE ;) UMARIM SETİN TAMAMINI BULABİLİRİZ İNŞ :eek::eek::eek:

Değerli abiler kardeşler yokmu bu set kimsede .. yada paylasmakmi istemiyorlar ..yardımcı olacak kimse yokmu bu sitede ... Bı yardımcı olsanız bu kadar mı zor paylaşım yapmak elinde olanlar ...