• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sevgili Roland Türkiye set istiyoruz

rolandE500or

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
EBağlama+RolandBK5Türk
Sevgili Roland Türkiye Roland Bk-5 Or için Setler ne zaman yapılmaya başlanacak?
Farkındayım, mükemmel ritimler ve çok sağlam sesler yapıyor ustalar ama ben kendi adıma uygun kombinasyonu yakalayamıyorum bir türlü.
Bir talebim daha olacak çok kıymetli hocalardan:Ritim çalmaya devam ederken loop'tan veya mp3'ten klarnet taksim verebilmek için alternatif bir başlatma tuşu tanımlayabilirmiyiz? Çünkü şimdiki durumda mp3 başlayınca ritim duruyor aynı tuş olduğundan.
Cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim değerli üstadlar.

Cevap: Sevgili Roland Türkiye set istiyoruz

Bk5 için yaılacak birşey kalmadığını düşünüyorum. Alet bu yani. Sınırları ve çizgileri belli. Ritimler zaten ücretsiz yapılıyor buradan zuhal müzik serkan türküm ömer narin mürhen hoca ve katip20 ye teşekkür ederim. Ritim seti dediğiniz gibi paralı olabilir. İstenilirse izmirli volkanda yazabilir. Elindebk5 olmadığı için imkanı yok olsa çoktan yazmıştı.

Ses olarak artık daha fazlası yapılamaz diye düşünüyorum ama ritim olarak çok sey yapilabilir emeği geçenlerede unutmadan teşekkürler

"Sevgili Roland Türkiye Roland Bk-5 Or için Setler ne zaman yapılmaya başlanacak?" demişsiniz, bu cümleyle Roland Türkiye'ye çok büyük haksızlık yaptığınızın farkında mısınız? Sattığı cihaza ücretsiz olarak bu kadar uzun süre ve kaliteli destek veren başka bir marka gösterebilir misiniz?

Simdiye kadar Yapilanlar cok guzel...umarim <
ZuhalMuzik bizi birakmaz...klavyenin kapasitesi bu kadar...fazlasinin olacagini bende dusunmuyorum...

artık günümüz şartlarına uygun yeni kalvye istiyoruz fiyat 7 bin olsun ama klavye olsun o derece

"Sevgili Roland Türkiye Roland Bk-5 Or için Setler ne zaman yapılmaya başlanacak?" demişsiniz, bu cümleyle Roland Türkiye'ye çok büyük haksızlık yaptığınızın farkında mısınız? Sattığı cihaza ücretsiz olarak bu kadar uzun süre ve kaliteli destek veren başka bir marka gösterebilir misiniz?

Emirercan kardeş yanlış anlamış beni.
Kastettiğim şuydu: Bazı model klavyeler için yapıldığı gibi USB setler ne zaman yapılmaya başlanacak? Ücretli de olsa olur. Yeter ki yapılsın. Önceki mesajımda da belirttiğim gibi gerçekten mükemmel ritimler ve sesler yapıyor ustalar ama ritimlerle seslerin uyumlu olması için ayrı bir emek gerekiyor. Örneğin bazı enstrumanları kullanırken ritim sesi neredeyse sıfıra kadar düşüyor. Ritimlere atanacak seslerin bu işin uzmanları tarafından yapılmasını talep ettim sadece.
Roland Türkiye'ye Bk-5 için verdikleri ücretsiz destek için şükranlarımı sunarım.

Valla takip ediyorum sitelerinden dinliyorum helal olsun ROLAND'a....Korg'un bize bir tane bile ritim vermediğini düşündüğümde sizler bunun kıymetini daha iyi anlarsınız sevgili arkadaşlarım..Saygılarımla

Sayın Katip20, Mürhen, Emo ve diğer çok değerli ustalar bk-5 için hazır set konusunda bir çalışma düşünüyorlar mı acaba?

yardımlaşmak ve paylaşmak adına elimden geldiğince ve fırsat buldukça bir şeyler yapmaya çalışıyorum...amatör olarak....