• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

shure sm 58 mi yoksa 565 mi

piyanist_sazci03

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
elektro baglama korg pa800
arkadaslar mikrofonu degistirecegim ama ikisi arasinda kaldim sm58 daha pahali ve iyi diyorlar ama cogu muzisyende 565 goruyorum kafam karisiyor sizce hangisi bizim meslege gelir tatmin eder fikirlerinizi bekliyorum

hocam bildiğim kadarı ile 565 yıllardan beri kullanılan bir mikrofon.tonunun ve sağlamlığının önemli bir etkisi var.bende yıllardır 565 kullanıorum hiç bir sorun yaşamadım sizede öneririm,saygılar...

kardesim ben 8 yildir shure 58 kullaniyorum o aman 599euro dan ucuzlamisti 349 euroya altik
saat kibi calisiyor dügünlerde 9 volt pil giriyor 3 dügün bitmreek bilmiyor
tavsiye ederi bilmiyorum türkiyede fiyattler nasil

türkiyede shur 58 mic 350 tl

kardeş 58 pahalı diyon.bence fazlada pahalıya kaçma 565 kullanan bend eçok gördüm.58i hiç görmedim.ya pahalı ondan görükmüyo yada bi eksi yanı var.bence bilinen herkesin kullandığından al.yıllardır kullanan arkadaşlarım var burda.taş gibi kullanıyolar.bi şüphen olmasın derim.ama yineden de fikir düşünce senin.

tr de fiyati 450 lira sm58 in ... 350 lirada 565sd nin.. benim ogrenmek istedigim dugun islerinde hangisi iyi gelir arasindaki fark nedir hangisini tavsiye edersiniz bilgili arkadaslar yorumlariniz nelerdir

ya aslında ben başka bir miic önersem ne dersin.
bunu herkese söylüyorum samson Q8 alırsan tüm işini görür.
tek kusuru var swich mevcut değil ama sahnede de sm58i aratmaz.
hatta condencer mic. alana kadar kayıtlarımıda onunla alıyordum ve sesi gayet temiz.