• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sinan dostum sağolsun...pa 80 ci olduk...

dj-ramon

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 BABA
Slm dostlarım sinannıma geçen aylarda tertemiz jiletinli pa 800 almıştık oda elinde bulunan çiziksiz tertemiz kendi pa 80 nini bana vermek istediğini sölemişti şu sıkışık durumumda bana çok ama çok uygun bir şekilde kardeşlerin bile birbirine yapmayacağı kadar destek çıkarak verdi sinanıma sizlerin önünde bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum bu siteden tanıdığım ve akabimde ailece görüştüğümüz bir dostluğumuz başladı ve 4 yıldır rabbim bozmasın dostuz demekki iyi insanlar hep var ve olacak sinanım senin pa 800 de tekrardan hayırlısı olsun inş borçlarım bitsin bende pa 800 alacam ws1 le başlayan serüvenim g 600 , korg i 30, yamaha or 700tr1 ,ketron xd9 plus 4, ve sonunda pa 80 inş ilerde pa 800 olur saygılarımı sunar cümleten hayırlı işler dilerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Sinan dostum sağolsun...pa 80 ci olduk...

Hayırlı uğurlu olsun abicim... Belki ileride pa80'i değiştireceğin zaman bana satarsın kim bilir :) Almayı isterim doğrusu :)

Cevap: Sinan dostum sağolsun...pa 80 ci olduk...

Slm dostlarım sinannıma geçen aylarda tertemiz jiletinli pa 800 almıştık oda elinde bulunan çiziksiz tertemiz kendi pa 80 nini bana vermek istediğini sölemişti şu sıkışık durumumda bana çok ama çok uygun bir şekilde kardeşlerin bile birbirine yapmayacağı kadar destek çıkarak verdi sinanıma sizlerin önünde bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum bu siteden tanıdığım ve akabimde ailece görüştüğümüz bir dostluğumuz başladı ve 4 yıldır rabbim bozmasın dostuz demekki iyi insanlar hep var ve olacak sinanım senin pa 800 de tekrardan hayırlısı olsun inş borçlarım bitsin bende pa 800 alacam ws1 le başlayan serüvenim g 600 , korg i 30, yamaha or 700tr1 ,ketron xd9 plus 4, ve sonunda pa 80 inş ilerde pa 800 olur saygılarımı sunar cümleten hayırlı işler dilerim...

erkan kardeşim cihaz tertemiz gönül rahatlığıyla düğünlerini yapabilirsin allah hayırlı kazançlar nasip etsin sende sözüne sadık içi dışı bir yalanla dolanla işi olmayan çok düzgün bir kardeşimizsin sözüne güvenirim senin her zaman birbirimize destek olmalıyız ölümlü dünya bize kar olan sadece dostluklar ve yapılan iyilikler rabbim daha iyilerini nasip etsin bu sitedeki herkeze kal sağlıcakla yarın akşama seni çay içmeye bekliyorum hadi kal sağlıcakla saygılarımla...cansinan_24