• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Sizce böyle yaratık olabilir mi? Uzaylı diyebilirmiyiz?

TEKİNOĞLU

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Bağlama, Pa-80 ve Or-700 TR V1
Çok ilginç bir haber, izleyelim lütfen. Saygılarımla,
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=iG6uDt-RrN8"]Rusya'da Görüntülenen Tuhaf Yaratık! Curious Creatures Displayed in Russia! 21.11.2013 - YouTube[/ame]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Sizce böyle yaratık olabilir mi? Uzaylı diyebilirmiyiz?

Biz bu yaratık uçan daire gibi doğaüstü şeyler için sadece bu teknolojide "ya hadi oradan fotomontaj" "robot" gibi ifadeler kullanıp geçiyoruz. Kimbilir belki de bazıları gerçektir! :)

aslına bakarsanız bu konunun ucu bucağı yok yani varda denmez yokta denmez ha benim kendi şahsi fikrim koskoca evrende başka yaşam formlarınında olduğu yönünde ama bunlar dünyaya geldimi gelmedimi yoksa hala bizden teknolojik olarak ileridemi geridemi tartışışır,aslında bu soruların kilit noktası a.b.d hükümetidir bu konu hakkında en kapsamlı bilgiye abd hükümeti sahiptir bence ama nedense bi açıklama yapmamaktadırlar,madem işimiz muhabbet bende başımıza gelen bi olatı anlatayım hatta bunu bi kaç ufo forumundada yazdım biliyorsunuz ki hipnotize ile yalan söylemeniz imkansız neyse,bundan 5-6 yıl öncesi bi yaz geceside olu bu olay,saat hemen hemen sabahın 4 üne geliyordu eşimle balkonda oturuyorduk ben çayı çok severim o yüzden uyku sorunumda var ya hemen hemen hergün aynı saatlerde uyurum yani ssat 5 olur 6 olur o yüzdende bi çok şey görmüşümdür ama anlam veremedim ışıklar bunlar bu anlatacağım ışık falanda değil çok ürkmüştük hemde,neyse bi yaz gecesi saat 4 civarı eşimle balkonda oturuyoduk ,çayı çok içtiğimden tuvalete gitme ihtiyacı hissetim kalktım daha 5-10 adım atmadım ki eşim balkondan ozan ozan ozan diye acayip bi ses tonu yani heyecanlı,korkulu bi sesle seslendi bende ALLAH varya hah dedim bişey oldu koştum hemen balkona heyecanla hanıma sesleniyorum ne oldu ne oldu diye oda sanki kitlenmiş bişeyde diyemiyor korkum dahada arttı yav dedim neyin var tabi bu konuşmalar saniyeler içinde gelişiyor yukararı bak yukarı bak diye seslendi,görmem bi kaç saniye aldı ama oda ne abi ellerimi balkon demirlerine dayamıştım birden bacaklarımın bağı çözüldü ,tarif edilemez bi duyguya kapıldım korkuyla karışık heyecan ne bileyim işte acayip bi duygu,kafamı kaldırdığımda gördüğüm şey çok alçaktan uçan sesi ve ışıkları olmayan koskocaman bi cisimdi,1 kaç saniye gidip 1 kaç saniye kaybolup aynı çizgi üzerinde yol alıyordu zaten en fazla 12 -13 saniye kadar anca gözlemleyebildik,bu cisim ölyle silindir gibi falan bişey değildi kanatları Ters v gibi bide kanatları sanki geçmeli logolar gibi parça parça şekilliydi,madem ışıkları yok nasıl gördünüz diyeceksinşz haklı olarak,okadar alçaktan gidiyordu ki ilçenin şehir ışıkları cismin altına vuruyordu,normalinde ışık olarak çok fazla görüyoruz yazları ama nedir ne değidir onu yüce yaradan bilir,bazıları yok uçaktır, helikopterdir,karşı dağdan geçen arabaların farıdır deyip inanmıyor ama kimseyede bişey inandırmak zorunda değiliz ,eşimle gördüğümüz olay Yaradan şahidimdir gerçek,ama uzaylımıdır nedir bilemeyiz,bide insnlar o kadar hayatın içine gömülmüş ki bu tip şeylerle ilgilenmiyorlar mesela tarih gibi tarihte çok şeyler gizli ama kimin umurunda ki dalmışız hayat kavgasına sadaece bakıp geçiyoruz,bu video ya gelince sanki aban adobe after effeckt ile yapılmış gibi geldi o tip programlarla haşır neşirim bu tip şeyler yapılabilir adobe after efekt ile,diyeceklerim bu kadar ,saygılar....

Üşenmeden okudum yazdıklarınızı teşekkür ediyorum.Yazınızdan önemli bir ders de çıkardım. Arada sırada da olsa uzun mesaj yazmayacağım :D

Evet banada ders olsun bende uzun mesaj yazmayacağım..

Ama üstadım valla öyle bir anlatmışsınki resmen olayı yaşadım ve wc ye gitmekten vazgeçtim..:)

Video için yorumum ise dediğin gibi program ile yapılmış ki youtube da yüzlerce video var bunun gibi..Kısaca Fake :)

Ama uzaylılar konusuna gelecek olursak alemde tek değiliz ki zaten ABD bunu biliyor ve Roswell olaylarındaki şu otopsi videoları gerçektir..Nerden biliyorsun diyeceksiniz,ee insan sarrafı olmuşuz anlarız işte :D

Şaka yapmıyorum arkadaşlar alemde tek değiliz..Özellikle 1950 yıllarda bu Roswell olaylarından sonra nedense ABD teknolojide atak yapmaya başladıki öyle bir söylenti var,binlerce yıl insanoğlu maldı da son 50 yıldamı teknolojiyi üretti,ne olduda bu yarım asırda teknoloji bu hale geldi? Aklınız alıyormu..Onlardan ya yardım alıyorlar yada düşen Ufoları inceleyip fikir sahibi oluyorlar..Tabi bu benim fikrim yoksa 1950 yıllarda ABD'li bilim adamları Transistörü icat etti ve lamba devri bitti ve teknolojide atak başladı..Ama yinede onca asır bekle yarım asıra sırdır herşeyi,tuhaf..

Üstelik kendilerinin uzay gemilerine ışınlandıklarını,incelendiklerini iddia eden onlarca insan var..

Yazmayacağım dedim ama yine yazdım yaw..

+olarak Abd bu ufo söylentilerini çok iyi kullanıyor,çünkü artık hologram teknolojisi var ellerinde,sisli,bulutlu bir havada size gösteremeyecekleri şey yok..

Ben doğa üstü varlıklara inanmazdım. Ta ki bundan 10 sene önce bir ofisin içinde 3 tanesini görene kadar. Uzaylı değil ama ne gördüğümüde burada anlatmayacağım, zaten anlayan anlamıştır. Şunu bilin ki onlar varlar arkadaşlar.

Her neyse ben uzaylıların olabileceğinede inanırım. Hayatımı belgesel araştırarak ve seyrederek geçirdim diyebilirim. Bilimede, ilahiyatada inanırım. Uzaylıyada inanırım fakat; dünyamıza ulaşma becerisini göstermiş bir yaratığın (hayvani bir yaratıkta olsa) kabak gibi binaların üzerinde dolaşacağına inanmam çok zor.

Ufo ile ilgili meraklısına tavsiye edebileceğim bir belgesel: Bob Lazar - Area 51

Bu adam 51. bölgede, Amerikan savunma bakanlığı adına görev yapmış, dünyanın önde gelen ve aynı zamanda dünyanın en güçlü bilgisayarına sahip bir bilim adamı.

Mesajı sildim kusura bakmayın..

Ben doğa üstü varlıklara inanmazdım. Ta ki bundan 10 sene önce bir ofisin içinde 3 tanesini görene kadar. Uzaylı değil ama ne gördüğümüde burada anlatmayacağım, zaten anlayan anlamıştır. Şunu bilin ki onlar varlar arkadaşlar.

Her neyse ben uzaylıların olabileceğinede inanırım. Hayatımı belgesel araştırarak ve seyrederek geçirdim diyebilirim. Bilimede, ilahiyatada inanırım. Uzaylıyada inanırım fakat; dünyamıza ulaşma becerisini göstermiş bir yaratığın (hayvani bir yaratıkta olsa) kabak gibi binaların üzerinde dolaşacağına inanmam çok zor.

Ufo ile ilgili meraklısına tavsiye edebileceğim bir belgesel: Bob Lazar - Area 51

Bu adam 51. bölgede, Amerikan savunma bakanlığı adına görev yapmış, dünyanın önde gelen ve aynı zamanda dünyanın en güçlü bilgisayarına sahip bir bilim adamı.
usta o dediğin belgeselin Bob Lazar - Area 51 in türkçe altyazılı link i varsa yollarmısın burdan.

Okan hocam;

20 bölüm şeklinde var youtube'da. Birinci bölümün linkini veriyorum, oradan devam edersiniz.
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=PI35RsyD7ts]1 / 20 Bob Lazar and Area 51 (Bolum 1) - YouTube[/ame]

Buda başka bir area51 belgeseli, türkçe.
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3-ptai_bJ0o]UFO Avcilari 51 Bölge Kesfediliyor - YouTube[/ame]

Ayrıca adresinde, uzay, din, bilim, bilinç, varoluş vs. konularda müthiş videolar, makaleler var. Filmler başlığındaki filmler ise çok sağlam.

bundam yüzyıllar önce insanların arasında gezermiş melekler ve cinler taaa dedemin babası anlatırdı 15 yıl önce vefat etti eskiden aramızdalardı torun derdi rahmetli şimdi insanlardan korkuyorlar derdi rahmetli dünyada yaşayan birçok varlık var bilinen ve bilinmeyen afedersiniz ama boru gibi teknolojide ver sadece şunu bilirim sadece gören şahit olan bilir oda akli dengesini kaçırmazsa tabii