• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Slm arkadaslar yardim acil

ender kavlak

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
slm arkadaslar korg pa 2x var arkadasimda orga formati kabul etmiyor sorun ne olabilir sizce mainbord olbilirmi systeme girilmiyor ne yapmamiz lazim bu durumda saygilar

Cevap: Slm arkadaslar yardim acil

formatlaması lazım yani sen kullandığın usb yi değiş bazen usb de hata sorun olabiliyor sana vereceğim dosyaları dene Önce Format Dosyasını İndir Format dosyasını intro1 den os yükler gibi yükle 5-10 sn sürer orgu kapat aç os_res dosyasını aynı intro 1 den aç yükle bi dene olmasa yaz burya

MEDİA + STYLE PLAY + POWER ile service menü süne girin ve nand format atın ardından os_res datalarını intro 1 ile açarak yükleyin.... olmadı dtl başka çözüm yok ..... saygılarımla

Abiler oldu allah razı olsun ama 8 dk oldu hanki os nin 16dk var

Benim arkadas aradı oldu dedi sizlere ayrı ayrı tsk ediyor ama o 2.02 yüklemis simdik bize 16dk olan os lazım ramı 256 mb

hadi gecmis olsun...saygiLar...

Ustam bu 2.01 bana 2.02 16dk lazım degilmi

Simdik ben 2.02 format yapdım ardından 2.02 os yükledim oldu alet ama 8 dk simdik 2.01 16 dk yüklesem alet Kabul edermi org

barış 2.2 16 dk os yok araştırdım sen 2.1 yükleyebilirsin sorun olmaz