• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

slm TRAKYA MÜZİK AİLEM yardımcı olabilirmisiniz

kermen55

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600 QT
slm arkadaslar korg pa 600 qt orgum var ama set sıkıntısı cekiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz göktug kullandım ama sarmadı beni yardımcı olursanıız cok sevinicem

Cevap: slm TRAKYA MÜZİK AİLEM yardımcı olabilirmisiniz

slm kardeşim neredesin memleket

slm kardeşim neredesin memleket

ketron55 kardeşim, kermen55 kardeşimizin memleketi profilinde zaten Samsun olarak gözüküyor. Hemşehrin yani. Bu arada şu güzel tesadüfe bak, 3 tane üyenin nicklerinin sonu 55 bitiyor ve aynı sayfada boy göstermekteyiz. :D

ketron55 kardeşim, kermen55 kardeşimizin memleketi profilinde zaten Samsun olarak gözüküyor. Hemşehrin yani. Bu arada şu güzel tesadüfe bak, 3 tane üyenin nicklerinin sonu 55 bitiyor ve aynı sayfada boy göstermekteyiz. :D

Sendemi samsunlusun yoksa :D:D

samsunlu olmak bir ayrıcalıktır :)

Anaaaa !! Birde emreyusuf55 arkadaşımızda varmış. Ne mutlu bize. Koy ordan bir kemençe de tadımıza doyum olmasın.:):D:)

burada iki arkadaşta pa 600 var bir bakayım buradan paylaşırım seti arkadaşlar bu arada tanıştığımıza sevindim

burada iki arkadaşta pa 600 var bir bakayım buradan paylaşırım seti arkadaşlar bu arada tanıştığımıza sevindim

Karadeniz, hamsi, mısır ekmeği, fasulye turşusu, kimsenin yemediği ısırgan otu vs. bunlar ortak paydalarımız. İmkan varmı paylaşmamana? Bk5or kullanmama rağmen. Var sen bir hamsiye faydalı olasın. Kemençeler aşkına. :)

Emreyusuf55 arkadaşım Trakya' lı olduğundan konu dış sayılmazsın. Dikkat ettinmi? Karadenizliler ve Trakyalıların ortak noktalarına. Hemen hemen hepsi sarışın. kumral hatta azıcıkta olsa havuç (Saygıdeğer Mürhen gibi). Sanki viking leriz. Birimiz Karadenizin Sol diğerimizde Sağ yakasından inmiş gibiyiz. Birazcık asabi ama insancıl yönlerimiz çok müşfik. Ne mutlu bizlere. ;)