• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

şok.!!deniz baykalın sex kaseti ortaya çıktı!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yunus_53

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
XD9 PLUS 3
Deniz Baykal sex videosu ortaya çıktı! 07 Mayıs 2010 Cuma - 13:45 CHP Lideri Deniz Baykal sex videosu ortaya çıktı!
CHP Lideri Deniz Baykal sex videosu ortaya çıktı!
Paşalar hakkında yaptığı haber nedeniyle rekor bir tazminata mahkum edilen Vakit Gazetesi, internet sitesinden Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen bir seks kaseti yayınlandı.
Vakit, Deniz Baykal'ın olduğu iddia edilen seks kasetini yayınladı yarım saat sonra sitesinden kaldırdı.

Vakit Gazetesi gece saatlerinde, Deniz Baykal'ın olduğu iddia edilen bir seks kasetini yayınladı. Video, Vakit Gazetesi'nin sitesi habervaktim'de yayınlandı.

ÖZEL HABER DİYE VERDİ SONRA KALDIRDI

Yaklaşık yarım saat Vakit Gazetesi'nin internet sitesinde kalan video yüzlerce video paylaşım sitesinde yerini aldı bile. Gece saatlerinde gazetenin internet sitesinde özel haber başlığı ile verilen haber ve video bilinmeyen bir sebeple 30 dakika sonra siteden kaldırıldı.

Vakit'in sitesinde yer alan haber şöyleydi:

"Habervaktim yine Türkiye gündemini sarsacak bir videoyu yayınlıyor. Bomba etkisi yapacak videoda CHP lideri Deniz Baykal'ın inanılmaz

Habervaktim'in ele geçirdiği video kaydında CHP lideri Deniz Baykal'ın inanılmaz kaçamağına şahit olacaksınız."

Kaynak: Ensonhaber

Beyazgazete.com olarak, Deniz Baykal ve CHP Ankara milletvekili Nesrin Baytok’a ait olduğu iddia edilen ve sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan video görüntülerini, kişilerin özel hayatına bu denli girilmesini onaylamadığımız için yayınlamıyoruz.

Deniz Baykal ile Nesrin Baytok'un seks kasedine Haber Vaktim'den açıklama için tıklayın

Deniz Baykal ile Nesrin Baytok'un seks kasedine CHP'den açıklama için tıklayın

facebookta video rekora koşuyor yetişin.

Cevap: şok.!!deniz baykalın sex kaseti ortaya çıktı!!!

bu ney yav.neyi varsa var benceeee.adamın kişisel şahsi şeyleri diye düşünüyom.neden ortaya çıkarırılar anlamıyom.neyse hem konuyo hemde 30 dk sonra kaldırılıyo bi haber ya vardır yada yoktur neden delilsil bilip bilmeden böyle bi haber yapılır anlamışl değilim.

az önce sözü edilen videoyu facebookta izledim... bildiğiniz gibi değil...şimdi milletvekili olan bayan kocası tarafından deniz baykalın odasına gönderiliyor ve bu sayede milletvekili olmasının yolu açılıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Deniz Baykal sex videosu ortaya çıktı! 07 Mayıs 2010 Cuma - 13:45 CHP Lideri Deniz Baykal sex videosu ortaya çıktı!
CHP Lideri Deniz Baykal sex videosu ortaya çıktı!
Paşalar hakkında yaptığı haber nedeniyle rekor bir tazminata mahkum edilen Vakit Gazetesi, internet sitesinden Deniz Baykal'a ait olduğu iddia edilen bir seks kaseti yayınlandı.
Vakit, Deniz Baykal'ın olduğu iddia edilen seks kasetini yayınladı yarım saat sonra sitesinden kaldırdı.

Vakit Gazetesi gece saatlerinde, Deniz Baykal'ın olduğu iddia edilen bir seks kasetini yayınladı. Video, Vakit Gazetesi'nin sitesi habervaktim'de yayınlandı.

ÖZEL HABER DİYE VERDİ SONRA KALDIRDI

Yaklaşık yarım saat Vakit Gazetesi'nin internet sitesinde kalan video yüzlerce video paylaşım sitesinde yerini aldı bile. Gece saatlerinde gazetenin internet sitesinde özel haber başlığı ile verilen haber ve video bilinmeyen bir sebeple 30 dakika sonra siteden kaldırıldı.

Vakit'in sitesinde yer alan haber şöyleydi:

"Habervaktim yine Türkiye gündemini sarsacak bir videoyu yayınlıyor. Bomba etkisi yapacak videoda CHP lideri Deniz Baykal'ın inanılmaz

Habervaktim'in ele geçirdiği video kaydında CHP lideri Deniz Baykal'ın inanılmaz kaçamağına şahit olacaksınız."

Kaynak: Ensonhaber

Beyazgazete.com olarak, Deniz Baykal ve CHP Ankara milletvekili Nesrin Baytok’a ait olduğu iddia edilen ve sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan video görüntülerini, kişilerin özel hayatına bu denli girilmesini onaylamadığımız için yayınlamıyoruz.

Deniz Baykal ile Nesrin Baytok'un seks kasedine Haber Vaktim'den açıklama için tıklayın

Deniz Baykal ile Nesrin Baytok'un seks kasedine CHP'den açıklama için tıklayın

facebookta video rekora koşuyor yetişin.

Müzik paylaşım sitesinde Deniz Baykal'ın "sex kaseti" haberini yanlı ve art niyetli olarak kullandığınızı düşünüyor ve kınıyorum sizi... Kendi sapık köşe yazarının ( Hüseyin Üzülmez) pis işlerini saygın bir siyasetçiye pislik atarak bertaraf etmeye çalışanlara nasıl da alet oluyorsunuz, anlamıyorum. Site yöneticilerinden acil müdahele rica ediyorum.

kusura bakma abim: ama bu bizim örf ve gelenek göreneklerimize uygun bir davranış olmadığından dolayı bunu elimden geldiğince tüm sitelere dağıtmaya devam edeceğim.

bu ney yav.neyi varsa var benceeee.adamın kişisel şahsi şeyleri diye düşünüyom.neden ortaya çıkarırılar anlamıyom.neyse hem konuyo hemde 30 dk sonra kaldırılıyo bi haber ya vardır yada yoktur neden delilsil bilip bilmeden böyle bi haber yapılır anlamışl değilim.

ateş olmayan yerden duman cıkmaz,demekki var bişeyler,,kimsenin günahını almak istemem,inşallah yoktur yoksa türk milletinin milletvekili milletinin yüzüne bakamaz,

bugün muhalefetteyken bunu yapan birisi yarın iktidar olursa !!!????

kusura bakma abim: ama bu bizim örf ve gelenek göreneklerimize uygun bir davranış olmadığından dolayı bunu elimden geldiğince tüm sitelere dağıtmaya devam edeceğim.

Sayın Rizeli arkadaşım, hemen de örf ve adetlerin arkasına saklanma! sana şimdi örf ve adetlerimizden olmayan o kadar ahlaksızlık sayarım ki, sanki adetlerimizdenmiş gibi yedirilen ,sen bile şaşarsın. Deniz Baykal bir kadını sözde öperek milletvekilini yapmış. Hangimiz siyasetçiler tarafından öpülmedik? Öpülmedik yanımız kaldı mı? Senin hemşehrin başbakan " Kriz teğet geçeçek " dediğinin üzerinden daha ne kadar geçtiki, sütün litresi 2TL'yi, et 30 TL'yi yoğurt 3.5 TL'Yi ve de hatta Allahın soğanı bile muzu sollayıp 4 TL olmadı mı? Hem de Ekonomisi özellikle tarım ve hayvancılığa dayalı bir ülkede... Çiller denilen kraliçe bir anahtar ev için, bir anahtar da araba için deyip, ve de bizi öperek iktidar olmadı mı. Saayın Demirel, "Benim köylüm, benim işçim "diye diye otobüslerden sarkarak, koca elini sallaya salaya sallamadımı bize!!! daha sayayım mı? Hepsi " halk edibiyatı" ile gelip, halka sırtını dönerek. kendi çoluğu çocuğu, konusu ,komşusuna bakmadı mı? Beni daha yazmaya zorlayıp, başıma iş aldırma! Sitende" DOSTLUK VE KARDEŞLİKTEN" bahsediyorsun. Ne güzel! Gönlünde "MÜZİK" aşkı olan birinin en önemli özelliğidir. Bunu sen de yaşıyorsun ama, yaptığın hareketle tartışma konusu yaratıyorsun... Sayfanın her tarafı Kur'an' la dolu ( Okuması var, dinlemesi var...) O da çok güzel! Ama öyle bir site sahibi olan sen, biri hakkında dedikodu ile, "GIYBET" yapıyorsun. Hemen sitene dön ve gıybetle ilgili ayeti bul ve oku. Eti yemiş gibi olduğun müslüman kardeşin olmadan, ayrılıyorum ben. Yazdıklarımı lütfen, tartışma konusu yapıp uzatma ve dikkate al! Güzel akşamlar diliyorum sana...

inşallah bu video ve bu olay yanlış çıkar.... zaten savcılıkta olay ..ama eğer gerçekse inanın çok ama çok üzüleceğim

inşallah bu video ve bu olay yanlış çıkar.... zaten savcılıkta olay ..ama eğer gerçekse inanın çok ama çok üzüleceğim

Bak şimdi çok samimi bir ifade oldu. Gerçekci oldu. Eğer bu olay doğruysa, CHP'ye oy veren öğretmen olarak , ilk ben bağırmak isterim"Baykal istifa, Nesrin istifa!" diye. Ama beklemekte fayda var. Bekleyelim ve görelim. Bu tür olaylar emin ol her parti de oluyordur. ( İlla ki yatak, yorgan değildir tabi.) Bunun da çaresi: HALKIN GERÇEKTEN "EGEMEN" olmasıdır. Kendi oyunun kime gittiğini bilmesidir. Kimi milletvekili seçeceğini bilmesidir. Bu da ancak, tüm partilerdi olan "GENEL BAŞKAN DİKTASININ" sona ermesiyle olur. En büyük özlemim de budur. Samimi, gerçekci, namuslu, vatan ve halkını sever milletvekillerini inşaallah bizlir bizzat seçer ve Ankara'ya göndeririz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...