• Trakya Müzik 19. yılındadır. Lütfen Bildiğiniz konu açanlara yardımcı olunuz.. saygılar.

Şu an dünyadaki müzik piyasasının standart akordu 440 hertze ayarlı. Bu titreşim kaos, kavga ve huzursuzluk titreşimidir

FB_IMG_1575648424099.jpg

Şu an dünyadaki müzik piyasasının standart akordu 440 hertze ayarlı. Bu titreşim kaos, kavga ve huzursuzluk titreşimidir. Yani dinlediklerimizin çoğu bize zarar veriyor. Oysa ; A 444 hz ( C= 528 hz ) frekans sevgi frekansıdır ve bedene, ruha iyi gelir.

Frekanslar : ( sesin saniyedeki titreşimi) Hepsini görmek için resme tıklayınız..


Alıntı
 
Timur İlhan

Yorumlar

Doğru bir tespit. Yapılan deney videolarında 440Hz içine kapanıp ruh halini temsil ederken 444 Hz dışa dönük ruh halini temsil ediyor. Ses dalgaları ile insanın ruh halini değiştirebilir hatta rusların geliştirdiği bir teknik ile vücüdün ses dalgalarına verdiği tepkiyi tespit edip hastalıkları zayıflıkları belirlemek mümkün. Bizzat katıldığım bir terapi uygulamasında şahit olduğum bir durumdur. Annemin isteği üzerine böyle bir deneye katılırken kendisine eşlik ettim. İlk defa gittiği ve ilk defa karşılaştığı insanlarla verilen rapor tamamen annemin bedensel ve ruhsal durumu ile örtüşüyordu. Hafife almayın bunu lütfen.
Youtube üzerine aynı eserlerin belirtilen bu iki farklı frekansa göre yorumlanmış hallerini en azından orta halli bir ses sisteminde dinlerseniz müzisyen kulağı ile sizler farkı çok daha rahat algılayıp etkilerini de hissedersiniz diye düşünüyorum.
 

Son konular

Top