• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Şubat 2015 - Ömer Narin Ritim Paketi Yayında !!!

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Değerli BK-5 OR Kullanıcıları;

Ömer Narin tarafından hazırlanan Şubat-2015 ritim paketimiz ücretsiz olarak sizlerle. Ritim paketimiz üçerisinde bulunan ritimler :

[[XR]] Epic
[[XR]] Live 9-8
[[XR]] Misket
[[XR]] Roman Empire
[[XR]] Vinly Pop

Ritimlere ulaşmak için

Cevap: Şubat 2015 - Ömer Narin Ritim Paketi Yayında !!!

Destek ve emekiçin teşekkürler. Yıl 2015 Şubat güncellemesi daha ne denilebilir ki...

Bk5çiler güle güle kullansın güzel ritimler.

Roland Türkiye'ye teşekkürler.Fakat kendi düşüncem Roland Türkiye'nin bir set hazırlamasının çok daha güzel olacağıdır.Saygılarımla..

Teşekkür Ederiz Sayın; Roland TÜRKİYE. Lakin Bir Sorum Olacak Cevaplarsanız Çok Sevinirim. Serkan Türküm, Mürhen Sarmacı Hocalarımızın Ritimlerini Göremiyoruz, Onlar Neden Destek Olmuyorlar Yada Olamıyorlar Artık. Neden Tek Koldan Ömer Hocamdan Devam Ediliyor.

Teşekkür Ederiz Sayın; Roland TÜRKİYE. Lakin Bir Sorum Olacak Cevaplarsanız Çok Sevinirim. Serkan Türküm, Mürhen Sarmacı Hocalarımızın Ritimlerini Göremiyoruz, Onlar Neden Destek Olmuyorlar Yada Olamıyorlar Artık. Neden Tek Koldan Ömer Hocamdan Devam Ediliyor.

güzel bir soru. serkan Türküm hocamızın kalitesi ortada ve Roland Tr.in bir üyesi olduğunu biliyorum. yani Roland türkiyenin büyük bir parçası konumunda. aklıma takılan srk hocamızın 30 adet ritmi var ve sonradan hediyesi olarak 1 adet 2/4 uzaktan adlı ritim paylaşıldı. Roland Tr.in içinde birisi olmasına rağmen sanki 30 adet ritim ile sözleşme yapmış çağrısı uyandırıyor. kimsenin kalbini kırmak asla istemiyorum ama şahsi düşüncem 30 değil daha fazlası srk hocamiza yakisirdi. Ömer hocamızın durumu daha farklı. roland Tr ile maddi manevi anlaşması olmasa bile yine ritim yapar ve her zaman yapar diye düşünüyorum. Hepinize teşekürler ederim paylasimlariniz için. belki yeteri kadar ritim olsada srk hocamızın 30 adet ritmi gerçekten az oldu. saygilar tekrar teşekürler

bence en güzel ritimler ömer hocadan çıkıyor ben herhangi bi eksiklik görmedim. sonuçta kendisi 2000lerin başından beri yazıyor rolandlara, baş ritimci olmayıda hakediyor diye düşünüyorum.

[[XR]] Epic md den farksız güzellikte olmuş yedi karanfil altyapıları gibi, romanlardaki davullar perküsyonlar çok iyi. vinyl seri olarak giderse aletin sahne performansı mükemmel derecede artar. misket e zaten diyecek yok şıkır şıkır..

Burada Bizim Tarafınızdan Yapılan Yorumlar Kesinlikle Ömer Hocamın Kalitesine Eleştiri Olarak Algılanmasın. Biz Sadece Serkan Türküm, Mürhen Sarmacı Hocamın Ritimlerinide Görmek İstiyoruz. ''jet.to.jet.67'' Hocamın Dediği Gibi Sayın; Serkan Türküm Cihazın Üstünün Tozunu Aldı Kayboldu Ortalıklardan Biz Bu Değerli Hocalarımın Ritimlerini, Ses Paketlerinide Görmek İstiyoruz. Umarız Roland TÜRKİYE Bu Konuya Bir El Atar. Saygılar.

niyetiniz iyi olabilir tabii ki ancak yazılanlardan ortaya çıkan başkası yazsın da kurtulalım a kadar gitmiş yani, ben pa900 aldım yakın zamanda ancak bk5 in de gelişmesini isterim elbet, sonuçta rolandın şuan önünü açan alet bk5.

''dsaddddasasasa'' Hocam Siz Öyle Anlamış Olabilirsiniz Ama, Bizim Dediğimiz ''ÇEŞİTLİLİK'' Başlığı Altında Yapılan Yorumlardır. Saygılar.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri