• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

SX 3000 yardım lütfen... ritime ses nasıl atanır?

levent1968

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg PA 600
Merhaba,
Henüz 1 haftadır SX 3000 sahibiyim. OR 700 ile takas ettim ve özellikle seslerinden çok memnunum. Kılavuzda her bir ritm için orgun 10 ses kaydetme ve geri çağırma özelliği olduğu yazıyor. Ama bu özelliği nasıl kullanabileceğimi bir türlü çözemedim. Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum...saygılar.. Levent

Cevap: SX 3000 yardım lütfen... ritime ses nasıl atanır?

hocam bu konuda size PİYANİST ŞANTÖR nickli ümit abi yardımcı olabilir,kendisine özel msj da gönderebilirsiniz,daha çabuk cevab için,kolay gelsin

edit bölümünden registiration yapacaksın işlem tamam

cevabın için teşekkürler.. biraz daha ayrıntılı yazabilir misin? atamak istediğim sesleri nasıl seçeceğim? F5'e basarak (ARRANGE VİEW) tuşundan mı 'ritm edit' sayfasına girmem gerekiyor? kafanı ağrıttığım için kusura bakma.. saygılar... Levent

hepsini bi arada toplayabilirsin registiration bolumunu oku yardimci olacaktir mesela transpose solo ses ve ritm gibi tum ozellikleri tempo dahil registration bolumune kaydedip tek tusla cagirabilirsin galiba save tusuna basarak giriyorsun o menuye registiration hakkinda oku klavuzdan...

ritimlere program kısmından 4lü veya tek 10 ses atayabilirsin . ONE TOUCH düğmesi devreye girince ekranın sağında ve solundaki 10 adet düğmeye sesler gelir kayıt için önce ekran kenarındaki düğmeye bas sonra sağdan ses seç sırayla hepsini kayıt et sonra save styl yap