• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Synth MM6

sazcihalim

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
ARKADASLAR BIR SEY DUYDUM FAKAT DOGRU MU BILMEM BIR ARKADAS BANA DEDI KI YAMAHA MM6' DA RITIM VAR yani a1000 ritimleri okuyabilir VE DEDI KI SES YUKLEYEBILIRIZ ZURNA ,Mey felan
acaba dogru mu size soruyorum ?

Cevap: Synth MM6

evet asli var onun ama ole asiri randimanli bi olay degil :)

hmm peki zurna seslerini nerden bulabiliriz ?

ritim degisimi 2-3 dakika suruyormus :)
Sample okumuyor bildigim, icinde mizmar felan varsa benzetilebilir belki ;)

hmm hangi synth'de zurna sesini yukleyebiliriz lutfen

Yamaha dersen Motif XS ve XF ilk aklima gelenler...
Korg dersen Triton ,Triton Studio, Triton extreme, M3 ve kronos ilk aklima gelenler fiyat performans olarak triton LE olabilir korg istersen...
Arranger neden dusunmuyorsun Yamaha A2000+emo,tyros2-3-4 ,Korg Pa80-800-600-2x-3x ,Roland BK5OR modelleri hem ritimini calar kral gibi hemde sample hazirdir yada yuklersin

sagol param synth"ye yetio onda peki diyelim korg triton aldim sesleri nerden bulabilriim

yani diyecegim pa50 alacamda ses icin'de synth almak istiyorum yani ritimi pa 50 verecek ve sesi triton fakat sesleri nerden bulacam?

Serkanim parani bolme bos yere elinde hic bir cihaz yoksa ve yolun basindayim abi diyorsa pa600 al herhangi bir pa800 yada 2x setini yukler kullanirsin settler ortada donuyor bedava hersey icinde hazir pa50 vs tavsiye etmem

vallah paaram olsa hemen aliirim param yetmio ondan burda fransadan alet zor bulunur ondan diyorum