• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Synthesizer öneri ?

Ünsal İçmez

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Ne bulursa :)
Arkadaşlar 400-500 lira civarında bi synth alet almak istiyorum ne önerirsiniz?

Cevap: Synthesizer öneri ?

sana tavsiyem yamaha mm6 yanlız bütçe 700-750 gibi olmalı. MM6 lar çok ideal, 2. el dediğim paraya bulursun, ben 6 ay kadar kullandım, sytnth sesler müthişti....

hocam tşkler ama o kadarına çıkamam. o da aklımdaydı ama bütçeyi geçiyo malesef.pek synth kullanmadm bilgim de yok.max 500 liralık bişey olmaı hocam

korg un yanlardan kulplu dandik bir aleti olması lazım o fiyata

Korg M1. X5D, N5, N5 ex, T3, Roland xp 50 olabilir, ama sağlam ve sağlıklı olması zor bence... Bir midi klavye ve laptop varsa korg m1'in software halini indirerek deneyebilirsiniz.

Merhaba.

Bence burada asıl belirleyici unsur ne tür müzik yapacak olduğunuzdur.Batı müzik yapılacaksa problem yok.Yerli müzik yapılacak ise düşündüğünüz paralara bir synth bulmanız çok çok zor.

"Korg Triton" serisi en uygun seçim olur sanırım.

Hayırlı bir seçim dilerim.

Selâmlar...

Merhaba.

Bence burada asıl belirleyici unsur ne tür müzik yapacak olduğunuzdur.Batı müzik yapılacaksa problem yok.Yerli müzik yapılacak ise düşündüğünüz paralara bir synth bulmanız çok çok zor.

"Korg Triton" serisi en uygun seçim olur sanırım.

Hayırlı bir seçim dilerim.

Selâmlar...

teşekkürler hocam. batı da yapıcam yerli de onun ortasını bumam lazım. synth alet kullanmadığım için sizlerden de fikir almak istiyorum

korg un yanlardan kulplu dandik bir aleti olması lazım o fiyata

Abi senin o yanlardan kollu dandik bi alet dediğin alet x50 korgun fiyat performans açısından en güzel aletlerinden biri fiyatıda 1400-1500 tl civarı :)

Yamaha mm6 önerisine bende katılıyorum birde Roland Juno serilerine bakabilirsin.Bu fiyata en uygun olan bu iki model...