• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

T.M. SİTESİNE (dosya,mp3,set,ritim v.s yükleme)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar çoğu konularda sık rast geldiğim bir soru,acaba siteye seti nasıl yüklerim,ritimi nasıl yüklerim,kısa mp3 nasıl yüklerim gibi soruların cevabı burada

TRAKYA SİTESİNDE MP3 PAYLAŞIMI YASAKTIR(kendinize ait yapmış olduğunuz demoları paylaşabilirsiniz)
MP3 LERİNİZİN 2 MG TAN YUKARI OLMAMASINA DİKKAT EDİN,çünkü trakya müzik sitesi eklenti paneline 2 mg yukarı mp3 yükleyemezsiniz,hata verir,sınır 2 mg ve aşağısıdır,

MP3,SET RESİM,DOSYA,RİTİM NASIL EKLENİR

1,eğerki demo yüklemek isterseniz DEMO BÖLÜMÜNÜ seçiniz,set yüklemek isterseniz hangi orgun seti ise o bölümü seçin,misal pa 500 tr seti ise korg bölümüne girin pa 500 tr download bölümüne konu açmalısınız veya bir konuya cevap verdiğinizde cevaplama panelinin hemen altında RESİM DOSYA YÜKLE yazan bölüm vardır gerektiği zaman kullanabilirsiniz

2,konuyu açtıktan sonra yazı yazma panelini kullanarak ne yazmak istiyorsanız yazın

3,yazı yazma işlemi bittiğinde yazı yazma panelinin hemen altında RESİM DOSYA YÜKLEME yazısı var,

4,resim dosya yazısına tıklayın,karşımıza TRAKYA MÜZİK EKLENTİ PANELİ çıkacak

5,eklenti panelinden GÖZAT seçip bilgisayarınızdan yükleyeceğiniz herhangi resim veya dosyayı seçin çift tıklayın sonra YÜKLE tıklayın,

6,biraz bekleyin yükleme bitince dosya panelde görünecek,

7,yükleme bitince sağ üstte PENCEREYİ KAPAT yazısı olacak oraya tıklayın ve eklenti panelini kapatın,dosya yükleme işlemi bitmiştir,şimdi normal bi şekilde konunuzu açın,

bu şekilde satılık org ve tessat bölümüne orgunuzun veya hoperlör v.s cihaz resimlerinide ekleyebilirsiniz,

kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: T.M. SİTESİNE (dosya,mp3,set,ritim v.s yükleme)

çoğu arkadaşlarımız konu içinde dek geliyorum siteye nasıl mp3 yüklenir,nasıl link verilir bilmiyorlar,bilmeyenler için konu günceldir

faydalı ve gerekli bilgiler ;)

eline saglik teskkurler.

güncel kalsın

özel sitelerde 2 3 arkadaş sordu siteye dosya nasıl yükleniyor diye,bilmeyenler için güncel kalsın,

teşekkür ederiz.d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...