• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

takas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cengizhan doğan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
elimde sıfır olarak alınmış zühal müzikten ve sadece evde kullanılan ronald bk 5 or mu üste sadece 500 tl vererek masrafsız pa 800 ile takas etmek istiyorum hakikaten bk 5 or çok güzel ama yaşlı olduğumdan -65-orgumu kullanmıyorum onun için takas etmek istiyorum düşünen ler. cep 05302853279 dan araya bilir.saygılarımı sunarım. not . kafa kafayada korg pa 1 xhoporlölü de olabilir.yani bu org ile alacak verecek olmadan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: takas

Merhaba. Mesajınıza cevap gelmesi ve ihtiyacınızı karşılamanız anlamında, fiyat farklarını biraz daha araştırmanızı tavsiye ederim. Ben bk5 or üzerin 400 TL fark vererek Pa80 ile değişebilmiştim, iyi günler.

ah yeğenim emekli adamım keşke param olsada alsam belki dedim meraklısı vardır pa 80 bendede vardı ana kartı yandı hurda fiyatına sattım .sıfır org roland bk 5 or korg p1x de hoparlörlü olabilir .saygılımı sunarım .

Cengizhan bey, bende 1x emo boardli vardi, pa500 te bk5 or da dante de or 700 plus, a2000, xd9...hepsine baktim, ev kullanicisyim. Basabas pa500 tr ile yapabiliyosaniz iyi, ondan sonra or 700 v2 ile basabas deneyin, o da olmazsa uzerine 500 alip xd9 ile takas edin bence...1x ten pek bisey beklemeyin, uzerine 1500 verebilirsenizde pa800 tabiki...saygilar

teşekkürler. zaten konuyu kapattım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...