• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

takas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cengizhan doğan

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 80
zühal müzikten sıfır olarak aldığım roland bk 5 or umu bir türlü kullanmasına alışamadığım dan dolayı medeli dante tr ile alacak verecek olmadan yani kafa kafaya takas etme tr xt de olursa da olur istiyorum .ben ist .küçükçekmece kanaryada oturuyorum düşünenler arayabiliristanbulolursa orglarımızı görebiliriz cep 0532853279 .satgılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: takas

Kardeşim çok temiz or700 v3plus emo usb li var audio kayıt wawe çalma özelliği 64mb rem var takas düşünürsen görüşelim

güncel konu..yeğenim sadece dante tr veya xt de olabilir.

merhaba cihazı ne zaman aldınız garantisi devam ediyormu dante tr ile takas etmeyi düşünüyorum

orgu yeni aldım ben zühal müzikten ama garantisi devam ediyorda evraklarından sadece kullanma kılavuzu ve üst sephası var torunum maalesef garanti belgesini yırtmıştır iama ben her şeye kefilim istanbuldaysan beni ara gel orgu gör mühim olan sesin dante tr numaram üstte yazıyor arayabilrsin yalnız fiti fitine yazdım kabülmü saygılar.yeğenim seninle alış veriş olmaz ben bir sürü org takas ettim ne fatıra nedegaranti belgesi sordum .hoşça kal size konu kapanmıştır.

zühal müzikten aldım sıfır olarak garantisi devam ediyor fakat torunum garanti belgesini yırtmıştır ama ben orga kefilim çünki evde kullanıyorum senin dante tr nasıl istanbuldaysan beni üstteki numaradan ara orglarımızı kontroledelim .yalnız alacak verecek olmadan tabi .beni üstteki numaradanara görüşelim saygılar.

beylıkduzunde oturuyorum benim cihazın 16 ay daha garantisi var 8 ay oldu alalı
garanti belgesi yok ise fatura da olabilir yoksa fotokopi olarak zuhal muzıkten çıkartabilirseniz kafa kafaya takas olur saygılar

yeğenim ben her türlü garantiyi veririm yaşım 64 gidip te ta oralara uğraşamam yalnış anlama daha eşimi yeni kayebttim ben kanaryadayım beni yorma her hangi bir sorun çıkarsa getir orgumu. al orgunu telefonum yukarda yazılı ara görüşelim. saygılar..sende telefonunu yaz istersen .haber bekliyorum ..

abi numaranda son numara eksik benim numaram 0538 682 20 61

zuhal müziği aradım cihazın garanti belgesi veya faturası olmadan cihazın garantisinin geçmediği söyleniyor cihazın garanti olayı cozulurse kafa kafaya çözülmez ise fiyat farkı alarak takas yapabiliriz

mrttr 34 size konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...