• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

takaslık dante tr

• Konbuyu başlatan maktas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 946
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maktas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Medeli Dante tr
dante tr ile korg pa 500 tr yi takas etmek istiyorum düşünenler burdan yazabilir. burdan iki günde bir bu ilanı yazıyorum ama kim ise bu ilanımı siliyor başta çok ayıp ve benim ekmeğimle oynuyor takip ediyorum birgün bulacağım herşeyi göze aldım haberi olsun yaşım 65 bundan sonra yaşasam ne olur yaşamasam ne olur lütfen benmle uğraşmayın kim ise o allah rızası için yalvarıyorum çok kötü şeyler yapacağım bu da silinsin de bakayım..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: takaslık dante tr

Kurallar gereği resimsiz verilen tüm ilanlar modaratörlerce kontrol edilip silinir. Kurallara uygun ilan verdiniz de silindi mi? Kimi tehdit etme cüreti bu ? Resmen tehdit etme """"çok kötü şeyler yapacağım""" bu nedir? Yaşınız gerçek 65 ise yaşınıza uygun davranın yakışıyor mu size böyle tehdit . Resim eklemek bu kadar mı zor.... Sor anlatalım size sor cevaplayalım bu ne tehdit hangi zamandayız hukuk devleti burası kimse kimseyi tehdit edemez Savcılığa suç duyurusunda bulunurum bunu bilin.

Cevap: takaslık dante tr

Konu tehditkar mesaj yayınlanması nedeni ile tarafımca kapatılmıştır.Yeni ilan açılacak ise resim eklemek zorundasınız.Kurallar herkes içindir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...