Tatlıses yaylı kmp | Trakya Müzik
  • vBulletin sistemine ait forumumuz xenforo yazılımına geçiş yapmıştır. Üye girişlerinde sorun yaşamanız durumunda şifremi unuttum alanından yeni şifre talep edebilirsiniz.(mail de spam olarak düşebilir bakınız)
  • Trakyamuzik.net link değişimi uygulanmıştır.. trakyamuzik.net anasayfaya bakınız.. isterseniz arayınız.. Dil için En allta sol da English (US) yazar 'tıklayın' açılan pencerede Türkçe var onada tıklayın.. tamamdır..

Tatlıses yaylı kmp

burhan38

Aktif Üye
Cevap: Tatlıses yaylı kmp

valla hakan iyikide denememeisin cunki korgun seslerini yamaha tyros begenmiyo burun kiviriyor okurken secici tyros abisi secici heheheh

masum83

Yeni Üye

abi denemelere devam çeviriyorun ama hala iyi bi ses bulamadım

CHL

Yeni Üye

Linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Ceviremediyseniz t2-t3 formatina cevirdim ama ses nasil cikar bilmem ama bende daha verimli calisan sese rastlamadim zaten olamazda sInIrlI alan oldugu icin korg ta daha yuksek kalite sample olmasida mantiksiz ha m3 yada kronos icin yapilmis samplelar arasinda olabilir...

hajji41

Yeni Üye

[thaankssssssssssssssssssssssssssssss

teşekkür ederiz. denemedim amma böyle bir sese ihtiyacım vardıı.. inşaallah beklediğim gibidir...

bide linkine ulaşabilsek çeviririz de link çalışmıyo.. doğrudan gönderme imkanı varsa bi atın uğraşayım. ayrıca tyros için yeni sesler üretmekteyim. bitince talebe göre dağıtıcam.