• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Taverna Soloları Potbori - Damar Sololar

Piyanist Ahmet

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.youtube.com
Enst.
Korg PA80 & PA800 & PA500TR, Roland E-40 & E-70

#damarsolo, #cengizkurtoğlu, #devrançağlar, #ümitbesen, #düngeceresminiöptümdeyattım, #sahtesevgililer, #küllenenaşk, #gelinolmuşgidiyorsun, #nikahmasası, #korgpa500tr, #korgpa800, #e40klarnet, #orgunsolotürkü, #karesiliahmet, #ahmetözdaş

İzleyen herkese merhabalar,

ATILAN SOLOLAR: * DÜN GECE RESMİNİ ÖPTÜM DE YATTIM - CENGİZ KURTOĞLU * SAHTE SEVGİLİLER - DEVRAN ÇAĞLAR * KÜLLENEN AŞK - CENGİZ KURTOĞLU * GELİN OLMUŞ GİDİYORSUN - CENGİZ KURTOĞLU * NİKAH MASASI - ÜMİT BESEN

Youtube: Ahmet ÖZDAŞ kanalımda çokça çalışmalarım mevcut ve her fırsatta yenilerini eklemeye devam ediyorum. İyi seyirler dilerim. Abone olup kanalıma destek olursanız sevinirim. Saygılar.

1.jpg

Son düzenleme:
Bende youtubeden kanal açtım. olmuyor. almış alcağını youtube :) inş. tutar ..

şarkılara gelince benim burnumda tütüyor. bilirsin hastalık geçirdim.. hatıralarrrrr... bu arada slow potpori olmuş iyide olmuş.. saygılar.

Bende youtubeden kanal açtım. olmuyor. almış alcağını youtube :) inş. tutar ..

şarkılara gelince benim burnumda tütüyor. bilirsin hastalık geçirdim.. hatıralarrrrr... bu arada slow potpori olmuş iyide olmuş.. saygılar.

@ Timur Abim sağ olasın her zaman ki yorumların ve desteğin için. Öncelikle ben bu yaptıklarımı kendim için sonra da dinleyen herkes için yapıyorum. Paylaşmadıkça sadece kendin için yapmanın bir kıymeti olmuyor. Bunu şunun için yazdım. İnşallah geniş bir kitleye ulaşırım zaman içinde ama ulaşamasam da ben severek yapıyorum kayıtlarımı. Dinleyen destekleyen bir kitle de var senin gibi. Allah senden ve destekleyen herkesten razı olsun. Biliyorum rahatsızlığını ALLAH şifa versin abim. Bu dünyada kimin başına ne zaman ne geleceği belli değil. Beterin beteri de var. Allah şifaya ihtiyacı olan herkese şifalar versin. Sağlıklı olanlara da kıymetini bilmeyi nasip etsin inşallah. Abim inşallah herşey gönlünce olsun her zaman. Saygılar.