• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Technics Geliyormus.

Piyanist21

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 1X
Degerli arkadaslar almis oldugum bir istihbarat bilgisine dayanarak soyluyorum suanda technics turkiye icin yeni bir org tasarliyorlarmis Ar-Ge yapiyorlarmis.

Cevap: Technics Geliyormus.

Degerli arkadaslar almis oldugum bir istihbarat bilgisine dayanarak soyluyorum suanda technics turkiye icin yeni bir org tasarliyorlarmis Ar-Ge yapiyorlarmis.

hocam technics kapattı kn7000 den sonra,ki inşallah dediğiniz doğrudur diye ümit ediyorum ilk alanlardan biri ben olurum.kn5000 dahil bütün serilerini kullandım çünkü.

bu arada nereden duyduğunuzu da merak etmiyor değilim.elle tutulur bir kanıt var mı acaba ?

hocam technics kapattı kn7000 den sonra,ki inşallah dediğiniz doğrudur diye ümit ediyorum ilk alanlardan biri ben olurum.kn5000 dahil bütün serilerini kullandım çünkü.

bu arada nereden duyduğunuzu da merak etmiyor değilim.elle tutulur bir kanıt var mı acaba ?

Banada diyen muziklen hobi olarak ugrasan isi geregi surekli cine giden bi arkadasim soyledi. Artik ne derece dogru veya yanlis onu bilemem insallah olur yenilik guzeldir

bu çok iyi olur bende technics kullanmış biri olarak aleti alabilirim

Technics orgları üreten Panasonic yani Matsusihita firmasıdır ve klavye bölümünü arkadaşların belirttiği gibi KN 7000 modelden sonra kapatmıştır.Ben bir daha klavye bölümünü faaliyete geçirmeyeceğini duymuştum.Duyduklarınız ne derece doğru bilmiyorum.Techinics orgları bende kullandım ve tadına doyamadım.Bende KN1000 modeli vardı ve bu ürettiği model bile rakiplerinin çok çok üstünde özelliklerle donatılmıştı.üzerindeki özelliklerin bazıları bugün bile çoğu orgda yoktur.Birde üretime geçerse tabii özellikleri nasıl olacak bilemiyoruz,sample atılabilecekmi,hafızası ne kadar olacak,pratikmi olacak,eğer üstün özellikleri olursa ilk müşterilerinden biriside ben olurum.

Matsushita firması eğer Türkiye için özel bir Model üretiyorsa bu Dünyanın sonu geldi demektir.
Neden biliyormusunuz?
Matsushita firması uzun yıllardır Türkiye ile ticareti kesti.Çünkü Türkiyedeki temsilcileri tarafından çok üzüldü ve en sonunda Türkiyeden çıkma kararı aldı.Değil Technics marka bir klavye,Technics marka bir CD player bile yapmaz Türkiye için.
Markalarından bazıları:
Technics,Panasonic,Ramsa......
Lütfen sağlam bir bilgi olmadığı sürece paylaşımlarda bulunmayınız çünkü bu gibi bilgiler bile piyasayı negatif etkiler ve bazıları şu an klavye alacakken beklemeye geçer ve bu sayede piyasa dengesi alt üst olur.
Technics eğer yeniden klavye sektörüne girmeye karar vermişse bunu önce Türkiye için özel bir Klavye ile başlamaz.
Dünya geneline dağıtacağı aletler üretmeye çalışır ama bu da artık çok mümkün değil çünkü rakipleri çok güçlendi.
Komik olan:
Japonyada koskoca Fabrikası dururken neden Çin'de üretsin? Bilgi çok çürük.

Matsushita firması eğer Türkiye için özel bir Model üretiyorsa bu Dünyanın sonu geldi demektir.
Neden biliyormusunuz?
Matsushita firması uzun yıllardır Türkiye ile ticareti kesti.Çünkü Türkiyedeki temsilcileri tarafından çok üzüldü ve en sonunda Türkiyeden çıkma kararı aldı.Değil Technics marka bir klavye,Technics marka bir CD player bile yapmaz Türkiye için.
Markalarından bazıları:
Technics,Panasonic,Ramsa......
Lütfen sağlam bir bilgi olmadığı sürece paylaşımlarda bulunmayınız çünkü bu gibi bilgiler bile piyasayı negatif etkiler ve bazıları şu an klavye alacakken beklemeye geçer ve bu sayede piyasa dengesi alt üst olur.
Technics eğer yeniden klavye sektörüne girmeye karar vermişse bunu önce Türkiye için özel bir Klavye ile başlamaz.
Dünya geneline dağıtacağı aletler üretmeye çalışır ama bu da artık çok mümkün değil çünkü rakipleri çok güçlendi.
Komik olan:
Japonyada koskoca Fabrikası dururken neden Çin'de üretsin? Bilgi çok çürük.

can abime katılıyorum hem technics klavyeler oldukça zayıf donanımla çıktılar piyasaya zaten tutunamadı ve rekabetten çekildi yani sadece türkiyeye klavye çıkaracanı hiç sanmıyorum

Arkadaslar bizde duydugumuzu soyledik peki ya cikarirsa adam dun turkiyeden cikti bugun geri donuyor bu kuralmi yani turkiyeden cikti diye bir daha gelemezmi ortada bir pazar var ve gittikce bu pazar buyuyor oda pastadan pay almak istiyor çine gelince hangi firma urununu cinde yapmiyor

Ben yarin Matsushita ya meal atacam bir org tasarliyormusunuz dogruluk derecesini ogrenmek icin tabi onlarda soylerlerse bende size Ar-Ge de yardimci olmak bagaminda modelin ismini FASIL birakiniz diyecem onlar az cok bir acik verirler bakalim duydugumuz ne derece dogru.

Arkadaslar bizde duydugumuzu soyledik peki ya cikarirsa adam dun turkiyeden cikti bugun geri donuyor bu kuralmi yani turkiyeden cikti diye bir daha gelemezmi ortada bir pazar var ve gittikce bu pazar buyuyor oda pastadan pay almak istiyor çine gelince hangi firma urununu cinde yapmiyor
Doğru söze ne denilebilirki? Buyrun cevap veriniz. Dikkat ediniz arkadaşda boş değil. Anında alırsınız cevabınızı. Babam derdi, bir insanın güzelliği yüzüne vururmuş diye. Boş laf değilmiş.