• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Temizlik Sart

Relax66

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Pa 3x
Forumda ki cogu konularin gözden gecirilip güncelligini yitirmis konularin kilitlenmesi gerek, kirik link bulunan bircok eski konu hala gündemde geziniyor cevap yazmalardan dolayi.

Cevap: Temizlik Sart

Güncellenen eski konuları zaten kitliyoruz hepsini gözden geçirmek imkansız 36.375 konu var şuan konu tarihlerine bakmadan yazan arkadaşlar daha dikkatli olmalarını rica ediyorum.

Kilit değilde komple silinemıyor mu daha temiz olur bence

Silinir ama siteye zarar verir google aramarında.

evet işin orasıda var

Güncellenen eski konuları zaten kitliyoruz hepsini gözden geçirmek imkansız 36.375 konu var şuan konu tarihlerine bakmadan yazan arkadaşlar daha dikkatli olmalarını rica ediyorum.

TUFAN54 Siz, 36.375 konuyla resmen külfet olacak kadar çok sayıda konuları tek, tek inceleyip kitlemeye veya ayıklamaya kalktığınızda yaşınız, anında benimki kadar olur. :D En iyisimi üyelerin seçtikleri konuları inceleyip kontrol ettikten sonra sağlamsa cevap verip veya teşekkür etmelidirler. Sözüm genele, bir üye ( 1 ) konuyu inceleme zahmetinde ve lütfunda bulunmuyorsa, yönetim (36.375) konuyla nasıl başa çıksın? İnsaf yahu !

TUFAN54 Siz, 36.375 konuyla resmen külfet olacak kadar çok sayıda konuları tek, tek inceleyip kitlemeye veya ayıklamaya kalktığınızda yaşınız, anında benimki kadar olur. :D En iyisimi üyelerin seçtikleri konuları inceleyip kontrol ettikten sonra sağlamsa cevap verip veya teşekkür etmelidirler. Sözüm genele, bir üye ( 1 ) konuyu inceleme zahmetinde ve lütfunda bulunmuyorsa, yönetim (36.375) konuyla nasıl başa çıksın? İnsaf yahu !

çok açıklayıcı olmuş :)

bence kökten temizlik ama onunda siteye zararı varmış