• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Temmuz 2015 - Ömer Narin ritim Paketi Yayında!!!

Roland Türkiye

vip
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland
Temmuz 2015 ayı için Ömer Narin tarafından hazırlanan ritim paketi ile Roland BK-5 OR klavyelerin ritim arşivi gün geçtikçe büyüyor.

Temmuz 2015 ritim paketi her zaman olduğu üzere ücretsiz olarak sizlere sunuluyor. Temmuz ayı ritim paketi içerisinde bulunan ritimleri, sayfamızın "Ritimler" sekmesinde aşağıdaki listesi bulunan isimler ile ulaşabilirsiniz.

Roland BK-5 OR Mini Web Sitesi :

=XR ]] Ankara Misket.STL
=XR ]] Bangir Bangir.STL
=XR ]] Flamenco-OR.STL
=XR ]] Top 10 Mix.STL
=XR ]] Vinyl Pop 4.STL

Ekli dosyalar

• Temmuz.jpg
    Temmuz.jpg
    164.5 KB · Görülen: 191
Cevap: Temmuz 2015 - Ömer Narin ritim Paketi Yayında!!!

Teşekkürler emeği geçen herkese

çok teşekkürler.Desteğiniz çok süper...:)

teşekkürler yüreklere sağlık

sitenin yeni arka planı arka planı çok güzel olmuş ve cihazında arka planına birşeyler eklemek lazım diye düşünüyorum diğer kullanıcılarda benimle aynı fikirdemi acaba yaani yeni pcm ler yeni perküsyonlar falan diyorum bu benim kendi görüşüm.

tesekkurler.......

Roland Türkiye ve ritimleri yazan sevgili hocam Ömer Narin'e çok çok teşekkürler...ellerinize ve yüreğinize sağlık...

Teşekkürler Roland Türkiye ve Ömer Narin

Emeği geçen herkeze çok teşekkürler.

Ömer hocanın ellerine sağlık yine vaktini Bk5çiler için ayırmış ve güzel ritimler ortaya çıkarmış. Haziran ritimlerinden sonra da aynı şeyi yazmıştım ancak sitedeki aksaklıktan dolayı silindi belki okunamamıştır. Emeğe saygı her şeyden önce gelir saygılıyız. Bunca desteğin arkasına eleştiri yaparken çekinmiyo da değilim açıkçası ancak tekrar belirtmek istedim. Roland BK-5 sitesinde talep edilen çokça oy almış ritimler var onların eksikliği yaşanırken Flemenco, vinly pop, mix, ritimleri ne kadar gerekliydi bilmiyorum. Hala sağlam bir 5/8 Köroğlu yok mesela, ferace zeybeği, gümbür gümbür sağlam bir vahde vs. Dediğim gibi bunca destek karşısında eleştiri ve talepte bulunurken çekiniyorum ama kullanıcılara kulak verilmesi ve ihtiyaç olanlara biraz daha yönelinmesi gerektiğini düşünüyorum. Saygılar...