• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tosunpasadan mega(1)127mb pcm deneme set pa 800 ve pa x 2

TosunPasa

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 800 256 mb ram
tosunpasadan mega(1)127mb pcm set pa 800 ve pa x 2 icin

almanyadan hüseyin (tosunpasadan)TRAKYAMUZIK camiasina selamlar, saygilar sunarim arkadaslar yine eski setlerimin üstüne eklemeler yapip acil ve deneme olarak bu seti yapmistim cünki rami yükseltirdim hem deneme amaciyla olsun diye ama ortaya iyi birsey cikti.2/4 lükler süper 9/8 likler taylan tarzi,hizli halay,davullu halaylar, klarnet meyanlar, kirpi klarnet,zurna sesleri ekledim arkadaslar eski setin benzeri diyebilirsiniz fakat tüm ritimleri ve banklardaki sesleri inceleyin derim( PERFORMANS SESLERI KULLANIN ).user 1 ve user 2 sesler karisiktir drum kitler full dolu hic yer yok.(yazdigim gibi bu set deneme amacli oldu) insallah yakinda tertemiz yüksek mb li sete basliyacagim.arkadaslar.arkadaslar ufak tefek hatalar olabilir hatalari kirici olmadan yorum yaparsaniz öbür sette dikkate alirim biliyorsunuz cok kolay set yapilmiyor.(ARKADASLAR DIKKATINIZE SET BOYUTU TOPLAM 135MB PCM BOYUTU 127 MB VE 16 DK dir) bilgilerinize sunarim 64 mb ram i olanlar yüklemsin sorumlu ben olmayayim. hepinize saygi ve selamlarimi iletirim allah hepinize hayirli isler nasip etsin.yeni yildan sonra yine her yöreye hitap edicek yeni sette görüsmek üzere. 2013 tosunpasa mega (1).SET dosya 1.zip

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: tosunpasadan mega(1)127mb pcm deneme set pa 800 ve pa x 2

kardesm ellerıne sağlık 1 haftadır orgu depoda bıraktım en kısa zamanda denıcem :D

sagol kardesim bunu acil deneme alarak yapmistim ikinci si bomba gibi gelecek su an diz ameliyati oldum ayakta duramiyorum insallah yakinda hazirlayacagim.

allah razı olsun kardeşim saOL

üstad çok teşekkürler akşam bi tadına bakalım yorumlarımızı yazarız

Selam arkadaslar olumlu cevaplarinizi bekliyorum.

Arkadaslar seti deneyen yokmu.

Selam gunceldir.

abı bn sadece tosunpaşa karma1 setnı kullanmstm bı sure hosuma gtmısti

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri