• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TR11 KART set yukleme

alexxxxxx

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
pa800
ustadlarim oncelikle emekleriniz icin cok tesekkkur ederim. ben bu pa900 bas belasini aldim ama set sikintim var set olayinda cok kazik yedim sag olsunlar. tr11 kart seti icin siteye girdim ama yanilmiyorsam sadece orada 7_8_9_11 versiyoonlari var bunlarin 1_2_3_4_5 falan yokmu? varsa bunlari nasil yukleyecegim videolu anlatimi varmi tr 11 setleri yukluyorum fakat pad ler ve bazi ritimler tencere tava cikiyor yanlis biseymi yapiyorum yani anlamadim. sirasiyle ne yaziyorsa yapiyorum yardimci videolu anlatim varsa link atarmisiniz yada alierdem7679@gmail.com ayrintili anlatirmisiniz

Cevap: TR11 KART set yukleme

aşağı linkte ki forma sıkıntılarını aynen kopyala yapıştır sana yardımcı olacaklardır Kolay gelsin Saygılarımla.

ustadlarim oncelikle emekleriniz icin cok tesekkkur ederim. ben bu pa900 bas belasini aldim ama set sikintim var set olayinda cok kazik yedim sag olsunlar. tr11 kart seti icin siteye girdim ama yanilmiyorsam sadece orada 7_8_9_11 versiyoonlari var bunlarin 1_2_3_4_5 falan yokmu? varsa bunlari nasil yukleyecegim videolu anlatimi varmi tr 11 setleri yukluyorum fakat pad ler ve bazi ritimler tencere tava cikiyor yanlis biseymi yapiyorum yani anlamadim. sirasiyle ne yaziyorsa yapiyorum yardimci videolu anlatim varsa link atarmisiniz yada alierdem7679@gmail.com ayrintili anlatirmisiniz

tr11 kart Cüneyt Ertacin Setinin çalıştığı karttir. tr 11 icin 7 8 ve 9 guncellemesi olmustur. 1 2 3 vs yoktur. ben de bu seti kullanniyorum zaman zaman. pa900 kullanicisiyim. cihaz kotu degil sahsi kanaatim tabi. padler de normal calisiyor. unutmayiniz tr 11 kart kullanirken CE seti yuklediginizde globalde sytle protect ve pad protect sekmelerini acik bırakmalısınız. bunu yaptiniz mi bilmiyorum. aksi halde normal sartlarda sorun olmamasi lazim. tr 11 kartiniz orjinal mi. nereden aldiniz veya cihazla beraber mi geldi? bunlar onemli ayrintilar. dedigim ayari bulamazsaniz yaziniz. tam tarif ederim. suan cihazdan uzagim. bu arada tum korg pa ve ozellikle pa900 cihaz icin videolu anlatimlarimiz olan kanalimizi ziyaret edip puf noktalari öğrenebilirsiniz. cevabinizi bekliyorum. ayrica forumda pa900 sorusu olana yardimci olalim isimli konu başlığına da ugrayiniz. akil akildan üstündür. yardimlasalim.

Korg Püf Noktalar (Pa900 Pa800 Pa600qt Pa300 Pa3X):

tskler. 123 guncellemesi yoksa o zaman hata benden kaynakli cunku bana bir arkadas 10 ekim guncel set diye bi set verdi onun icinde 123456789 varmis ki zaten ayni ritimden 3_4 tane var farkli farkli oyuzden olabilir ama sizin dediginiz gibi kendi sitesindeki sadece 7 8 ve 9 lari yukleyince ve global deki sekmeleride acik birakinca duzeldi ama sizden bir ricam olacak pa900 icin suana kadar kullandigim setler icinde emo usb2 ve tr11 kendi seti oldu
diger sitelerden indirip denemedigim set kalmadi sizin bana tavsiye edeceginiz set varmi?

siz ney kullaniyorsunuz ben kendim karma set yapmak istiyorum ama beceremiyorum birbirine karisiyor tencere tava oluyor

900 cüler işinize yarar umarım yorumlarınızı beklerim
link yeni

Başka link

Son Düzenleyen hasan74; 22 Kasım 2016 at 18:22
bu benım toplama setım denemenı tavsıye ederım

tskler. 123 guncellemesi yoksa o zaman hata benden kaynakli cunku bana bir arkadas 10 ekim guncel set diye bi set verdi onun icinde 123456789 varmis ki zaten ayni ritimden 3_4 tane var farkli farkli oyuzden olabilir ama sizin dediginiz gibi kendi sitesindeki sadece 7 8 ve 9 lari yukleyince ve global deki sekmeleride acik birakinca duzeldi ama sizden bir ricam olacak pa900 icin suana kadar kullandigim setler icinde emo usb2 ve tr11 kendi seti oldu
diger sitelerden indirip denemedigim set kalmadi sizin bana tavsiye edeceginiz set varmi?

siz ney kullaniyorsunuz ben kendim karma set yapmak istiyorum ama beceremiyorum birbirine karisiyor tencere tava oluyor

üstad ben CE set kullanıyorum yani tr 11 kart. Fakat bu seti yüklerken içinden beğenmediğim ritim ve sesleri eledim ve seti tek tek tane tane yükledim. bunun nasıl yapılcağına dair bir video da paylaştım. istemediklerimi çıkartmak elemek tek tek kurmak zaman aldı ama bunu yaptıktan sonra bana yaklaşık 100 mb yer açıldı cihazda. daha sonra piyasada bulununan herbirine emek edilmiş tüm setlkeri denedim kurdum içinden sevdiğim kitleri sesleri ritimleri tek tek not aldım ve CE sette boş kalan yerlere yükledim. bu da çok zaman aldı ama ortaya en azından bişi çıktı. sonuç CE set ve piyasa setleri ortak oldu. Buna ilişkin dini müzik tabanlı olup wahte pop ve slow ritimler içeren yaylılar sazlar neyler kavallar kemanlar girnatalardan kanunlardan ud tar tambur cümbüş ve servialardan oluşan ebuzer52 ilahi set 2017 yi bu formda da pa900 set sayfasında paylaştım. sete ilişkin acele olan ve profesyonel olmasa da 2 adet tanıtım videosunu da youtube kanalıma yükledim. bu işler zahmetli ama kolay yolu pa manager v3 adında ücretli bir program var onu satın alarak oluyor. umarım güzel çalışmalarınız kolayca olur. selamlar.

setlerı ındırıyorum deneyince yorum yazarim tskler paylasim icin