• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tromba

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
üstatlarım tromba ms38 ve ms30 satışını yapan bir yer var mı bilio musunuz?üretimden kalktı diyorlar ama satışını yapan,elinde bu modeller bulunan var mı?cevabınız için şimdiden teşekkürler...

güncel...........

var kardeşim benim istediğin her konuda yardımcı olurum

onur arkadaşım bayimi satış yerimi belgesi ne trombo için.tekirdağ bayiisinin numarasını isteyin vereyim.yukarda allah var sen bayii değilsen konuşmayacaksın.müzisyen arkadaşlarımız kandırıla kandırıla bi kulak arkaları kaldı(işi bilmeyenler için)herkes ben oyum ben satışı yapıyorum diyebilir.önemli olan doğru konuşmak.yukarda allah var.sen tekirdağ bayiisi isen arayalım tromboyu kim trombo bayisi öğernelim.yalan konuşmak en büyük günah.niye cihazı satana kadar yalan söyleniyor anlamıyorum.haram cihaz satınca karnımı doyuyo insanların.ben 4 ay önce trombo ms 38 sattım 650 tl ye cihazın ederi 2.el budur.bu ayda ise çifti 500 tldir.ben servo sr 122 i 500 tlye satıyorum üstelik 5 yıl kullanılmış değil.3 hafta kullanılmış.elinizi vicdanınıza koyun

bu arada çiftini 650 tlye sattım

herkese inanmayın.hiç bişey bilmiyosanız gidin fabrikasından,gerçekten belgesi vergi levhası bulunan dükkandan alın

sahibinden sitesine gir 20988567 nolu koda bak ve diğer ilanlarımada bak ondan sonra saçma saçma konuşma yalancımıyız biz trakyalıyız nedersek doğrudur yamuk işi sevmeyizbiz kendi kendine fikir yürütenleride.

Trombo demişsiniz gerçi işinize karışmış gibi olmayayım ama bu kolonları sürekli Müzik Marketleri gezdiğimde yanmış bobin sargılarının sarılması için tamire getirilmiş görüyorum.

Size sözüne çok inandığım, İtalyan B&C hoparlörleri ve Trombo Markası hastası ünlü güneydoğulu bir Sanatçı arkadaşımın övgüleri sonucu kalitesine emin olduğum bir Marka önereceğim. Adam bu hoparlörlerden deneme mahiyetli 4 tane almış kullanmıştı 6 ay sonra gene karşılaştık 4 tane daha sipariş etti vede öve öve bitiremedi sesleri açık havada dehşetmiş.

İşte bahsi edilen Marka, ucuz bir marka olan BLEAZE diye bir hoparlörler var hele de göbekten Tiz li olanları var 38 çaplı mükemmel hoparlörlerdir bir kullansanız artık bu marka yı ararsınız diye düşünüyorum. Bunlar İstanbul Karaköy de Kervan Elektronik te satılmakta olup isteğe bağlı her tür kabine takılmaktadır telefonu (0212) 244 32 15 Cep; Mehmet Bey (0532) 2833938 Selamımı söylerseniz indirimli size satar Türkiye nin her tarafına Kargo ile de gönderir kendileri bu Marka nın ana bayisidirler Saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Trombo demişsiniz gerçi işinize karışmış gibi olmayayım ama bu kolonları sürekli Müzik Marketleri gezdiğimde yanmış bobin sargılarının sarılması için tamire getirilmiş görüyorum.

Size sözüne çok inandığım, İtalyan B&C hoparlörleri ve Trombo Markası hastası ünlü güneydoğulu bir Sanatçı arkadaşımın övgüleri sonucu kalitesine emin olduğum bir Marka önereceğim. Adam bu hoparlörlerden deneme mahiyetli 4 tane almış kullanmıştı 6 ay sonra gene karşılaştık 4 tane daha sipariş etti vede öve öve bitiremedi sesleri açık havada dehşetmiş.

İşte bahsi edilen Marka, ucuz bir marka olan BLEAZE diye bir hoparlörler var hele de göbekten Tiz li olanları var 38 çaplı mükemmel hoparlörlerdir bir kullansanız artık bu marka yı ararsınız diye düşünüyorum. Bunlar İstanbul Karaköy de Kervan Elektronik te satılmakta olup isteğe bağlı her tür kabine takılmaktadır telefonu (0212) 244 32 15 Cep; Mehmet Bey (0532) 2833938 Selamımı söylerseniz indirimli size satar Türkiye nin her tarafına Kargo ile de gönderir kendileri bu Marka nın ana bayisidirler Saygılarımla,

hocam ben tromba dan bahsediyorum servo yanar tromba yanmaz bunu geçin hele 30a serisi hiç yanmaz çoğu kabinide siler atar. bırakın bu işleri

Ben akıl veririm para vermem :) Bırakın bu işleri demenizden takıntılı biri olduğunuz belli dilediğinizi kullanabilirsiniz benim için sorun yok benimkisi sadece bir öneri kesinlikle yanmaz dediğinizi yukarıda verdiğim telefonlardan Erkan bey var bütün günü hoparlör sarmakla geçiyor söyleyelim sana yanmaz dediklerinizin resmini çekip ara sıra göndersin kolleksiyonunuzda bulunsun. Saygılarımla,