• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tsm unutamam senı

yakupatık

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 1x pro
Moderatör tarafında düzenlendi:
premium üyelerden başkası bunu gece yarısından önce indiremiyormuş başka bir yerden deneyin herkes faydalansın mesela 4 shared çok yaygın şu anda..paylaşım için teşekkürler fakat işte indirip dinleyemiyoruz maallesef..

yunuz kardes selamlar aynen öyle esasinda nicin rapidShareye yüklüyorlar anlamiyorum site yöneticileri bir el atmis olsa bu proplemde ortadan kalkar bu siteyi yasak edecekler issallah güzel bir alt yapidir

yunuz kardes selamlar aynen öyle esasinda nicin rapidShareye yüklüyorlar anlamiyorum site yöneticileri bir el atmis olsa bu proplemde ortadan kalkar bu siteyi yasak edecekler issallah güzel bir alt yapidir

sana katılıyorum ahmet abi....aynen dediğin gibi.'':)

abılerım sıte yenılenmeden once rar veya mp olarak dosya eklıyordum ama sımdı saatlerce beklemem ragmen dosya ekleyemıyorum rapıdede aklımın yettıgı kadar yukledım ama tarıf edersenız rapıde tekrar yuklerım fakat eklenmıs dosya daha kolay oluyor benım ıcın saygılarımla... beklıyorum

lınklerı duzelttım bıldıgım butun lınklere yukledım bu kez kesın olmustur hadı hayırlısı