• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türkülerde Gönüllerde Jandarma/ Düzce İçin Söyledik...

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Jandarmanın 175. Yılına ithaf edilen, tamamı amatör müzisyen askerler tarafından aranje edilerek çalınan,seslendirilen bir performans...
Türkü tarafımdan aranje edilerek, kayıtlanmıştır...
İzleyeceğiniz insanların çoğu hayatlarında ilk kez mikrofon karşısına geçtiler, hatalarımız affola...
keyifli bir çalışmaydı, emeğe geçen herkese sonsuz teşekkür ederim.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=GKMbVMLrZQ4]Türkülerde Gönüllerde Jandarma/ Düzce İçin Söyle... - YouTube[/ame]

Ch.

Cevap: Türkülerde Gönüllerde Jandarma/ Düzce İçin Söyledik...

Çok güzel olmuş hocam ellerinize, yüreğinize sağlık.. 175. Yılınız kutlu olsun.

Hocam sen bu isi biliyosun valla emeginize yureginize saglik cok guzel olmus. Baya bi production yapmissiniz.

Düzce'de yaşıyorum ve Şavşatlıyım... Çok mutlu oldum... Emeğinize sağlık....

Düzceliyim asık suratlı olarak bildiğimiz jandarma meğer içinde cevherler varmış. şimdi sevmeye saymaya başladım

Jandarmanın 175. Yılına ithaf edilen, tamamı amatör müzisyen askerler tarafından aranje edilerek çalınan,seslendirilen ve bir ARTVİN Türküsü olan "ÇİFT JANDARMA" yı sizler için yorumlamaya çalıştık...

Çalışmalar ve kayıtlar çok keyifliydi...

Hayatlarında ilk defa mikrofon eline alan silah arkadaşlarım inanılmaz performanslar sergilediler gerçekten...

Resim albümünde klip için videolar çekilirken yaşadığımız keyifli anlardan kareler bulacaksınız...

Çekimler görev yapmakta olduğum Düzce'nin eşsiz tabiat harikası mekanlarında ve Ankara Jandarma Okullar Komutanlığında yapıldı, ve gerçekten çok keyif aldık...

Amacımız askerlerin sadece savaşmak, asayişi sağlamak gibi bilindik özelliklerinin yanında aslında kocaman bir yüreğe sahip olduklarını gösterebilmekti...Müzikal ve görsel olarak bir iddiamız yoktur ve bu amatör bir çalışmadır.İşin güzelliği de burada zaten...

Sanırım bunu da başardık ki çok olumlu tepkiler alıyoruz. Özellikle sosyal medyada muazzam derecede paylaşıldı ve izlendi, beğenildi...

Emeği geçen herkese teşekkür ederim...

Umarım birgün çok daha iyi donanım ve teçhizatla daha iyilerini yapabiliriz...

Ch.

harika olmuş çok keyif aldım ChordSolo.her birinizin emeklerine gönlüne sağlık.bu arada nazlıya bayıldım.

Herşey çok güzel tasarlanmış ve hazırlanmış. Emekleriniz için tüm silah arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyorum abi. Yürekli bir iş çıkarmışsınız. Gönlünüze sağlık. Ulu önderimiz Atamızın yolunda nice 175 senelere...

facebook beğeni sayfamız;

Ch.

Emeginize yüreginize saglik cok güzel olmus...saygilar