• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 karadir kaslarin demo

Cevap: tyros 2 karadir kaslarin demo

girişte çok içli ses kullanmışsın Burhan abi.insanın içine içine işliyor.ellerine sağlık.senin bmw ninde hiç benzini bitmiyo bu arada.durmak yok yola devam:)

Eline Saglik Abi Soundclouda yuklemissin sonunda sukurler olsun :D

Eline sağlık.

girişte çok içli ses kullanmışsın Burhan abi.insanın içine içine işliyor.ellerine sağlık.senin bmw ninde hiç benzini bitmiyo bu arada.durmak yok yola devam:)
sagolasin serkan kabak kemane turu yapdim fatih kisaparmakdan dinlemisdim benzin konusuna gelince aslinda tr de olsam benzinim biterde allhdan burda benzin trden cok ucuz aslinda tam tersi olmasi lazim ama orasi tr heheh e yolda otoban olunca onumde reno cikma sansida yok hehehe aynen yola devam tr ye varana kadar artik hiz siniri yok heheh

Eline Saglik Abi Soundclouda yuklemissin sonunda sukurler olsun :D
hehe ya bi sefer yukledim simdi gene yukleyemiyom hehehe ya turkuyu sevdi sound cloud acaba sound cloud dami zonguldakli turku zonguldak olunca hemsericilik yapmis olabilir bide zonguldagin usdunden gecen gargayi calam her sey ortaya cikar hehehe :D

sitede bu gün ne güzel demo ziyafeti var çeşit çeşit demolar,
teşekkürler ellerine sağlık burhan abi

yorum ve tsk eden dinleyen arkadaslar tskler